Ünlü çiftten evlilik sinyalleri... Bakın nerede yakalandılar!

Emina Jahovic’le 2018 yılında yollarını ayıran Mustafa Sandal ile 32 yaşındaki Melis Sütşurup’un aşkı adım adım evliliğe gidiyor.

Ünlü çiftten evlilik sinyalleri... Bakın nerede yakalandılar!

Melis Sütşurup, yaz boyunca Sandal’ın çocuklarıyla bir araya geldi. Hatta bu bir araya gelişler akla "cici annelik denemesi mi yapıyor?" sorusunu akla getirdi. Bu hafta sonu ise sıra çocuklardaydı. Melis Sütşurup’un oğlu Yiğit’le Sandal’ın oğulları Yaman ve Yavuz birlikte ormanda mini motosiklet keyfi yaptı. Sandal bu anları Instagram’dan paylaşarak “Yiğit, Yaman abisi gibi cool ötesi” notu düştü.

mustafa sandal çocukları

Mustafa Sandal'ın paylaşımında yaptığı abi kardeş göndermesi çoktan aile olduklarının da bir göstergesiydi. İki sevgili anlaştı, çocuklar bir arada mutlu... Hal böyleyken evlilik hazırlıkları başladı.

mustafa sandal melis sütşurup

ÜNLÜ ÇİFT PERDECİDE GÖRÜLDÜ!

51 yaşındaki popçu ve sosyetik sevgilisi Melis Sütşurup, önceki gün bir perdecide görüldü. Saatlerce perde seçen ikilinin birlikte yaşayacakları ev için alışverişe başladıkları öğrenildi. Melis Sütşurup’un perde seçerken Mustafa Sandal’ın ona eşlik etmesi evlilik iddialarını da güçlendirdi.

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE