Ünlü Çifti Bebek Heyecanı Sardı: Sinem Kobal'ın Bir Dediği İki Edilmiyor

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu şu sıralar bebek heyecanı yaşıyor... Doğuma sayılı günler kala Kenan İmirzalıoğlu heyecanını paylaştı. İmirzalıoğlu, Sinem Kobal'ın bir dediğini iki etmiyor.

Ünlü Çifti Bebek Heyecanı Sardı: Sinem Kobal'ın Bir Dediği İki Edilmiyor

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin bebek beklediği haberi yaza damga vuran magazin haberleri arasında yerini aldı... Bir süredir evli olan ünlü çiftin bir kız bebekleri olacak. Baba olacağı için çok heyecanlı olan Kenan İmirzalıoğlu her fırsatta eşine olan düşkünlüğünü dile getiriyor. 

"KIZ BABASI OLMAK İSTİYORDUM"

Bugünlerde eşiyle birlikte Marmaris’te gözlerden uzak bir tatil yapan oyuncu, sunucusu olduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasında konuştu. Yıllardır hep kız babası olmak istediğini ifade eden Kenan İmirzalıoğlu, eşinin de her istediğini yapmaya çalıştıklarını anlattı.

Gecce'deki habere göre, oyuncu, “Süreç heyecanlı geçiyor. Mümkün olduğu kadar annemizin keyfini yerine getirmeye çalışıyoruz. Az da kaldı, yarısı gitti. Çoğu gitti, azı kaldı. Bakalım, Allah’tan inşallah, sağlıklı, sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 16:52

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE