Ünlü Çift Kızlarının İkinci Yaş Gününü Böyle Kutladı

2014 yılında dünyaevine giren Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar Düzyatan 2018 yılında kucaklarına aldıkları kızları Alara'nın 2. yaşına özel doğum günü partisi düzenledi. Çift, kızlarının yeni yaşını sosyal medyadan yaptıkları duygusal paylaşımlarla kutladı.

Ünlü Çift Kızlarının İkinci Yaş Gününü Böyle Kutladı

Diriliş Ertuğrul'un ardından son olarak Kurşun dizisiyle ekranda boy gösteren oyuncu Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar Düzyatan ile birlikte kızları Alara'nın doğum gününü kutladı.

''DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEĞİM, KIZIM...''

Oyuncu Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar Düzyatan ile birlikte kızları Alara'nın doğum gününü kutladı. Instagram hesabının hikaye bölümünden kızıyla paylaşım yapan Engin Altan, fotoğrafa "Doğum günün kutlu olsun bebeğim, kızım..." notunu düştü.

engin altan düzyatan

''CANIM KIZIM SENİ ÇOK SEVİYORUZ...''

Neslişah Alkoçlar Düzyatan ise doğum gününden paylaştığı karelere, "İyiki dogdun benım canım kızım, seni çok seviyoruz" mesajını yazdı.

NESLİŞAH ALKOÇLAR DÜZYATAN

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 13:04

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE