Uğur Akkuş’tan Ebru Şallı itirafı: Yüzüne bile bakmadım

İş insanı Uğur Akkuş, 2019 yılında nikah masasına oturduğu Ebru Şallı hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu.

Uğur Akkuş’tan Ebru Şallı itirafı: Yüzüne bile bakmadım

YouTuber’lığa soyunan eski manken Ebru Şallı, kanalında eşi Uğur Akkuş’u misafir etti. Oldukça keyifli geçen programa Uğur Akkuş’un itirafları damga vurdu.

Uğur Akkuş’tan Ebru Şallı itirafı: Yüzüne bile bakmadım

TANIŞMA HİKAYESİNİ ANLATTI

2019 yılında Çırağan Sarayı’nda Ebru Şallı ile nikah masasına oturan Uğur Akkuş, Şallı ile tanışma hikayesini şöyle anlattı:

“Suudi Arabistan’ın Riyad çöllerindeyken birden Ebru Şallı’nın ‘nefes al, nefes ver’ sesini duydum. (gülüyor) Gerçekten çöldeydim ama oraya büyük bir otel yapmışlardı iş toplantısındaydım. O otelin spor salonuna indim. Koşu bandındayken bir kadın gördüm pilates yapıyor ama bir yerden de Türkçe konuşuyor birisi… Kadının Türk olduğunu düşündüm yanına gidip ‘Türk müsünüz’ diye sordum. Arap olduğunu öğrendim. Bana ekranı gösterip ‘bu Ebru Şallı çok ünlü Türk sporcu’ dedi.”

Uğur Akkuş’tan Ebru Şallı itirafı: Yüzüne bile bakmadım

“İNTERNETTEN EBRU’YU ARATTIM”

Bu olaydan sonra internetten Ebru Şallı’yı arattığını ifade eden Uğur Akkuş, “Bir sürü iş ile uğraştığını öğrenince ürünlerini bir çatı altında toplamak için teklifte bulundum. Çünkü Arabistan’ın çölünde bir kadın Ebru Şallı’yı tanıyorsa ben de ürünlerini satabilirim diye düşündüm. Menajeriyle görüştük, Ebru ile de iki ay sonra tanışabildik” diye konuştu.

“YÜZÜNE BİLE BAKMADIM”

 Ebru Şallı’nın bembeyaz ojeli tırnaklarıyla ofise geldiğini söyleyen Akkuş, “En sevmediğim oje rengi hiç bakmadım bile yüzüne! Dedim ‘bu ne ya! Biz buna yatırım mı yapacağız’ diye düşündüm. Tanıştıkça ne kadar çok iş odaklı olduğunu gördüm. Zamanla hoşlanmaya başladım. Sabah-akşam yediğim yemeklerin resmini atıyorum bilgi alıyorum. Sonra ‘sen bana yürüyor musun’ dedi” ifadelerini kullandı.

Uğur Akkuş’tan Ebru Şallı itirafı: Yüzüne bile bakmadım

“AŞK OLUNCA İNSAN BİR ŞEY DÜŞÜNEMİYOR”

Ebru Şallı ile arasında hiç evlilik muhabbeti geçmediğinin altını çizen Akkuş, “Aramızda evlilik muhabbeti hiç geçmedi. Öyle bir şey düşünmedik… Aşk olunca insan bir şey düşünemiyor. Kader diye bir şey var. Allah yazmış biz sadece oynuyoruz. Ben de çok şanslı bir adamım adım Uğur, Allah seni bana yazmış. Onun için beraberiz ve mutluyuz” dedi.

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE