Ufuk Bayraktar'ın Taciz İddiasının Ardında 9 Yaşındaki Kızı mı Var?

Ezel, Vatanım Sensin dizileri ve Dağ filmlerinde rol alan oyuncu Ufuk Bayraktar'ın rol aldığı yeni filminin setinde çalışan Alev Ünal Nayır ve kuaför Metin Tektaş arasında yaşanan gerilimin nedeninin oyuncunun 9 yaşındaki kızı olduğu iddia edildi.

Ufuk Bayraktar'ın Taciz İddiasının Ardında 9 Yaşındaki Kızı mı Var?

Oyuncu Ufuk Bayraktar cephesinden gelen sıradışı haberlere bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz ay eşini aldattığı haberleriyle gündeme gelen Ufuk Bayraktar bu kez taciz ve tehdit iddiasıyla suçlandı.

ufuk bayraktar dayı dizisi

Bayraktar’ın başrolü üstlendiği ve çekimleri Adana’da devam eden “Dayı” filminin setinde çalışan makyöz Alev Ünal Nayır ve kuaför Metin Tektaş oyuncunun fiziksel ve sözlü tacizine uğradığını iddia etti.

Sinema Televizyon Sendikası, Nayır ve Tektaş’ın yanında olduklarını belirten bir açıklama yayınladı.

"9 YAŞINDAKİ KIZIYLA İZİNSİZ İLETİŞİM KURMASINA KIZDI"

Taciz iddiasını “Dayı”nın yapımcılığını üstlenen Ubay Film Yapım ve Zyef Film Yapım yaptıkları açıklamayla yalanladı: “Ufuk Bayraktar’ın 9 yaşındaki kızı sete misafir olarak gelmiştir. Erkek kuaför, Bayraktar’ın kızı yanından geçerken tanışmadığı halde iletişim kurması üzerine Bayraktar ‘Kızıma izinsiz yaklaşma” demiştir.

ufuk bayraktar kızı

Olay üzerinden 5 dakika sonra bu kez makyöz, Ufuk Bayraktar ailesiyle otururken küçük düşürücü ve tehditkâr davranışlarda bulunmuştur. Ardından bu asılsız iddiaları ortaya atıp filmde çalışan yüzlerce kişinin ekmeğiyle oynamıştırlar. Hukuki süreç başlatılmıştır.”  denildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 10:19

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE