Ufuk Bayraktar'a İhanet Suçlaması! Eşi Mesajlarını İfşa Etti

Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar, ihanet iddialarıyla sosyal medyada gündem oldu. Merve Bayraktar, eşinin başka kişilerle yazışmalarını ifşalayarak aldatıldığını ileri sürdü.

Ufuk Bayraktar'a İhanet Suçlaması! Eşi Mesajlarını İfşa Etti

Ezel dizisinde Ramiz dayının gençliğini canlandıran Ufuk Bayraktar, ihanet iddialarıyla gündem oldu. Ünlü oyuncunun eşi Merve Bayraktar, Ufuk Bayraktar’ın başka bir kadınla konuşmalarını yayınladı ve aldatıldığını söyledi. Eşinin kendisini genç bir kızla aldattığını ileri süren Merve Bayraktar, Ufuk Bayraktar’ı mahkemeye vereceğini söyledi.

Ufuk Bayraktar’ın kendisini kendi evinde ve kendi yatağında aldattığını iddia eden Merve Bayraktar, mesajları gördüğünü belirterek, bu yazışmaları eşinin Twitter hesabı üzerinden ifşa etti.

UFUK BAYRAKTAR KİMDİR?

Ufuk Bayraktar 12 Eylül 1981 yılında İstanbul’da doğdu. Babasına ait olan Cihangir'deki Firuzağa Kahvesi'nde çalışan Bayraktar, burada Zeki Demirkubuz tarafından keşfedildi. Ünlü oyuncu, yönetmenin Bekleme Odası ile Kader adlı filmlerinde rol aldı. Daha sonra ise Nuri Bilge Ceylan'ın İklimler, Semih Kaplanoğlu'nun Yumurta, Cemal Şan'ın Ali'nin Sekiz Günü ve Feo Aladağ'ın Ayrılık adlı filmlerinde rol aldı.

Bir döneme damga vuran Ezel dizisinde Tuncel Kurtiz'in oynadığı "Ramiz Dayı" karakterinin gençliğini canlandırdı.

Ufuk Bayraktar Merve Bayraktar ile evlidir ve Efe Cevahir adında bir oğlu vardır.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 16:20

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE