TV8'de yayınlanan Masterchef jürisi Danilo eşi Tuğçe Demirbilek ile ayrılıyor

MasterChef jüris Danilo Zanna ile eşi Tuğçe Demirbilek'in boşanma kararı aldığı ortaya çıktı. Danilo Şef kimdir, nereli, kaç yaşında, eşiyle nasıl tanıştı?

TV8'de yayınlanan Masterchef jürisi Danilo eşi Tuğçe Demirbilek ile ayrılıyor

2012 yılında İstanbul'a tatile geldiği sırada eşi Tuğçe Demirbilek'le tanışıp kalmaya karar veren Danilo Zanna, sempatikliğiyle kısa sürede ekranların sevilen yüzlerinden biri olmuştu.

danilo şef

EVLERİ AYIRDILAR 

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre, 2012 yılında evlenen ve 2013'te oğulları Zeno Tibet'i kucaklarına alan Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek, şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayırlma kararı aldı.  Geçtiğimiz günlerde evlerini ayı birlikte yaşadıkları Etiler'deki evinden ayrılan İtalyan şef, oğluna yakın olmak için yine Etiler'de ayrı bir eve çıktı. Henüz boşanma davası açmayan ikili, temmuz ayında birlikte tatil yapmıştı. O günden beri sosyal medyada birlikte fotoğraf paylaşmayan çiftin neden ayrıldığı şimdilik bilinmiyor.

EŞİNİN PAYLAŞIMLARI KAFA KARIŞTIRDI

Tuğçe Demirbilek’in 15 Eylül’de yaptığı “Benim post’larım herhangi birine işaret etmiyor. Ama ayakkabı sana uyuyorsa giyebilirsin Cinderella” yazan postuna, arkadaşlarından çok sayıda alkış emoji’si gelmişti.

DANILO ŞEF DOĞRULADI

Danilo Zanna, eşi Tuğçe Demirbilek ile 9 yıllık evliliklerini bitirdiklerine dair çıkan haberleri doğruladı.

DANILA ZANNA KİMDİR? 

Boşanma haberinin yayılmasının ardından "Danilo Zanna kimdir, kaç yaşında" gibi sorular merak edildi. MasterChef Danilo Şef ve eşi ile ilgili detaylar...

Şef Danilo Zanna Nisan 1982 doğumlu. İtalya'nın Prato kentinde dünyaya geldi. Eşi Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye'ye yerleşmeye karar veren Zanna, kendisine bir restoran açtı. Zahide Yetiş'in programında şeflik yapmaya başlayan Danilo Zanna, Planet Mutfak Kanalında 'İtalyan İşi' adında bir program sundu. Bir erkek çocuk sahibi olan ünlü şef bir dönem ATV ekranlarında yer alan Elin Oğlu programında da izleyici karşısına çıktı. Görümce isimli sinema filmde rol alan Danilo Zanna, Masterchef 2019-2020 sezonunun jüri üyeleri arasında yer aldı.

danilo ,


DANILO ŞEF İLE EŞİ TUĞÇE DEMİRBİLEK'İN HİKAYESİ

Danilo Zanna Tuğçe Demirbilek ile 2012 yılında evlenmiştir. Tuğçe Demirbilek Giresunludur. Danilo Zanna, bir çocuk babasıdır. Zanna, verdiği bir röportajda eşi ile tanışma hikayesini şöyle anlatmıştı:

Bir gün benim bir Türk arkadaşım beni Türkiye’ye davet etti. Buraya geldiğimde biriyle tanıştım ve aşık oldum. Bugün kendisi eşim. Evlendikten sonra burada yaşamaya karar verdik. Aslında ben Şangay’a gitmek istiyordum ama bunları düşünürken eşim bana hamile olduğunu söyledi ve Çin’in yemeklerine ve yaşam tarzına uyum sağlayamayacağını söyledi. İstanbul’da yaşamaya devam ettik

DANİLO VE AİLES

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 19:35
YORUM EKLE