Turuncu klasiği ile ilgi odağı oldu

İş insanı Umur Saçkın önceki gün Akmerkez'e girerken görüntülendi. Klasik araç tutkusu ile tanınan Umur Saçkın önceki gün 1970 model BMW'si ile herkesin ilgi odağı oldu.

Turuncu klasiği ile ilgi odağı oldu

Yaklaşık 10 tane özel koleksiyon aracı olan Umur Saçkın'ın turuncu renkli aracının ender bulunan araçlardan biri olduğu öğrenildi. Umur Saçkın " Klasik araç tutkusu çok başka bir olay.

Yaklaşık 10 tane özel koleksiyon aracı olan Umur Saçkın'ın turuncu renkli aracının ender bulunan araçlardan biri olduğu öğrenildi. Umur Saçkın " Klasik araç tutkusu çok başka bir olay. Özellikle bu tarz araçları toplamaktan büyük keyif alıyorum. Bu aracın bende yeri başka çünkü bu markayı iflastan kurtaran araç olarak biliniyor. "dedi. Aynı araçla geçtiğimiz günlerde görüntülenen Şevval Sam'da herkesin ilgi odağı olmuştu.

Özellikle bu tarz araçları toplamaktan büyük keyif alıyorum. Bu aracın bende yeri başka çünkü bu markayı iflastan kurtaran araç olarak biliniyor. "dedi. Aynı araçla geçtiğimiz günlerde görüntülenen Şevval Sam'da herkesin ilgi odağı olmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER