Türkiye’ye dönen Derya Açıkgöz Hadise - Kaan Yıldırım ayrılığını ‘doğruladı’

Hadise’yle birlikte gittiği Belçika tatilinden yalnız dönen Derya Açıkgöz, ablası ile Kaan Yıldırım’ın ayrılığına yönelik iddiaları sessizliği ile doğruladı.

Türkiye’ye dönen Derya Açıkgöz Hadise - Kaan Yıldırım ayrılığını ‘doğruladı’

Derya Açıkgöz, ablası Hadise ile birlikte gittiği Belçika tatilinden yalnız döndü.

Türkiye’ye yalnız dönen Derya Açıkgöz Hadise - Kaan Yıldırım ayrılığını ‘doğruladı’

Havalimanında objektiflere yansıyan Açıkgöz, ablası ile Kaan Yıldırım arasında yaşananlara dair sorulara sessiz kaldı. Bu durum, ‘Derya Açıkgöz ayrılık iddialarını doğruladı’ yorumlarına neden oldu.

Türkiye’ye yalnız dönen Derya Açıkgöz Hadise - Kaan Yıldırım ayrılığını ‘doğruladı’

BAYRAMI AYRI GEÇİRDİLER…

Bir dargın bir barışık ilişki sürdüren şarkıcı Hadise ve oyuncu Kaan Yıldırım, son dönemde haklarında çıkan iddialarla gündemden düşmüyor.

Ebru Gündeş, 11 yıllık eşi Reza Zarrap'a kendisini aldattığını iddia ederek dava açmış; aldattığı kadınlar arasında Hadise'nin de olduğu öne sürülmüştü.

İddiaların ardından ilişkilerini sonlandırdıkları konuşulan Hadise ve Kaan Yıldırım'ın, Ramazan Bayramı'nı ayrı geçirmesi dikkat çekmiş ve bu durum dedikoduları güçlendirmişti.

DAHA ÖNCE DE AYRILMIŞLARDI…

Hadise, geçen yıl Kasım ayında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla magazin gündemine bomba gibi düşmüş ve Kaan Yıldırım ile ayrıldığını duyurmuştu.

Daha sonra barışan ikiliden şarkıcı, magazinburada.net’e yaptığı açıklamada, “Bir ilişki başladığında ‘ayrılıyorlar’ oluyor, sonra ‘tekrar barıştılar’ oluyor. Onlar insanın canını yakıyor. 2020'de hangimizin psikolojisi yerindeydi ki... Ben de insanım benim de duygularım var bazen yoğun yaşanıyor onun dışında her şey yolunda çok mutluyuz” ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2021, 23:35

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE