Türkiye'nin Konuştuğu Şengül Boybaş Sessizliğini Bozdu

Hadise ve Reza Zarrab’ın ilişkisini Ebru Gündeş’e söylediği iddia edilen yazar Şengül Boybaş cephesi çıkan haberlerden sonra sessizliğini bozdu. Boybaş’ın avukatı konuyla ilgili flaş bir açıklama yayınladı.

Türkiye'nin Konuştuğu Şengül Boybaş Sessizliğini Bozdu

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ın boşanma davası gündemdeki sıcaklığını korurken, boşanma davasının perde arkasında yaşananların ardı arkası kesilmiyor.

Türkiye'nin Konuştuğu Şengül Boybaş Sessizliğini Bozdu

Ebru Gündeş’in hayatında başka kadınlar olduğunu öne sürerek 11 yıllık eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açması üzerine, bu kadınlardan birinin de Hadise olduğu iddia edildi. Hürriyet’te çıkan bu haber magazin gündeminde bomba etkisi yaratırken, Onedio sitesi de iddia edilen ilişkiyi Ebru Gündeş’e ünlü yazar Şengül Boybaş’ın söylediğini öne sürdü.

Türkiye'nin Konuştuğu Şengül Boybaş Sessizliğini Bozdu

Atiye dizisinin uyarlandığı eser olan Dünyanın Uyanışı ismi kitabın da yazarı olan Şengül Boybaş, hakkında çıkan haberlerden sonra sessizliğini bozdu.

“HİÇBİR İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR..”
Boybaş'ın avukatı Ebru Gökçe Ertaş konuyla ilgili açıklama yaptı. Ertaş, "Çeşitli haber sitelerinde, yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında müvekkilim Şengül Boybaş'ın adı derdest bir boşanma davası ile anılmaktadır. Müvekkilimin söz konusu haber içeriği ile hiçbir ilgilisi bulunmamaktadır. Müvekkelilim astrolojik danışmanlık hizmeti sunduğu kişilerin özel yaşımına son derece hassas bir şekilde yaklaşmakta ve gizliliğe büyüm önem vermektedir. Müvekkilim ile ilgili bağlamında gerçeği yansıtmayan iddia ve vakaların haber olarak sunulması hukuki değildir. Bu nedenlerle müvekkilimin kişilik haklarını, kariyerini ve toplum nezdindeki konumu hedef alan bu haberler ile ilgili hukuki tedbirlerin alınacağına kamuoyuna saygı ile bildiririz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 08:47

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE