Türkiye güzeli Aslı Sümen'den olay yaratacak itiraflar!

Miss Turkey 2017'ye katılan Aslı Sümen, tacın Itır Esen’den alınması üzerine birinciliği elde etmişti. Yıllar sonra itiraflar peş peşe geldi.

Türkiye güzeli Aslı Sümen'den olay yaratacak itiraflar!

2017 Miss Turkey birincisi Aslı Sümen, yıllar önce yaşanan olaylar hakkında itiraflarını sıraladı.Yarışmada Itır Esen birinci olmuştu fakat sosyal medyada yaptığı yorumlar ve paylaşımlar nedeniyle tacı elinden tartışmalı bir şekilde alınmıştı. Doğal olarak gözler tacın kime gideğine yönelik verilecek karara dönmüştü. Yarışmanın tekrar yapılması gündeme gelmişti fakat güzellerin tek tek verdikleri emekler göz ardı edilmedi. Miss Turkey 2017 ikincisi Aslı Sümen tacın sahibi olarak ilan edildi.

ASLI SÜMEN İTİRAF

"BİRİNİN HAKKINI YEMİŞ GİBİ HİSSETTİM!"

Sümen konuyla ilgili, “Birisinin hakkını yemiş gibi hissettim. Duyunca biraz sustum, kaldım. Hatta bana "sevinsene" dediler. 1 ay sonra Çin’e gittiğimde iyi ki de bu olmuş dedim” açıklamasında bulundu.

ASLI SÜMEN ITIR ESEN İTİRAF

Estetik cerrahı Dr. Alper Eskalen ile birlikte olan Sümen, “Güzelliğinin ne kadarını borçlusun ona?” sorusunu ise “Yüzde 1’ini borçluyum, o da dudağım. Ama geri kalan her şey annemle babama ait” şeklinde yanıtladı.

ASLI SÜMEN ITIR ESEN

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE