Türkan Şoray’dan Cüneyt Arkın’a Cevap! ‘O Yüzden Gözlük Takıyorum…’ (Video Haber)

Türkan Şoray’dan, kendisi ile ilgili övgü dolu sözler kullanan Cüneyt Arkın’a cevap geldi. Usta sanatçı, Arkın’ın sözleri hatırlatılınca “O yüzden gözlük takıyorum” dedi.

Türkan Şoray, önceki gün Nişantaşı’nda magazinburada.net kameralarına yansıdı. Diş tedavisi için aylar sonra sokağa çıkan Şoray’ın muhabirleri görünce utangaç tavırlar sergilemesi dikkatlerden kaçmadı.

“BENİ DE MUTLU ETTİ…”

Cüneyt Arkın’ın geçtiğimiz aylarda kendisi ve gözleri ile ilgili kullandığı övgü dolu sözlerin sorulduğu Türkan Şoray, “Evet, ben de sırf o yüzden gözlük takıyorum… Cüneyt beni onore etmiş, sağ olsun. Kendisi dünya tatlısı bir insan. Arkadaşlarını çok sever mutlu etmeyi… Beni de mutlu etti” dedi.

Şoray, röportaj sonunda fotoğrafını çekmek isteyen muhabirlere ise “Burada olduğunuzu bilsem süslenirdim” şeklinde yanıt verdi.

GÖZLERİNE ÖVGÜLER YAĞDIRMIŞTI…

Geçtiğimiz Haziran ayında Türkan Şoray’la birlikte yer aldığı karesini paylaşan Cüneyt Arkın, altına da “Türkan’la ilk filmimi çekerken ‘Sakın gözlerine bakma ölürsün’ dediler. Karşılıklı ilk sahnemizde bu lafı çıkaramıyorum aklımdan. Kulaklarına, alnına, çenesine falan bakıyordum hep repliklerimi söylerken. Sonunda “Ölürsem öleyim” diye isyan ettim ve baktım gözlerine. Gözler göz değil gözistandı, memleket türküsüydü” ifadelerini not düşmüştü.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2020, 12:58

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE