Turgay Tanülkü: Her Yıl Karımdan Özür Dilerim

Turgay Tanülkü’den karısı ile ilgili duygusal itiraf geldi. “Her anneler gününde karımdan özür dilerim” diyen oyuncu samimi açıklamalarıyla yürekleri büktü.

Turgay Tanülkü: Her Yıl Karımdan Özür Dilerim

Oyuncu Turgay Tanülkü, eşi Zehra Tanülkü ile ilgili duygulandıran itiraflarda bulundu. “Ona bir evlat veremedim” ifadelerini kullanan usta oyuncu, “Çocuğum olamadığı için her anneler gününde karımdan özür dilerim” diyerek yürekleri büktü.

EVLAT EDİNİYOR…

Anne babası cezaevinde yatan çocukları evlat edinen Turgay Tanülkü, “İlk kez bir çocuğun bakımını 1981 yılında üstlendim. Şimdi o 45 yaşında. Oğullarım, kızlarım, torunlarım var” dedi.

MASRAFLARINI DİZİ VE TİYATRODAN KARŞILIYOR…

“Toplam 101 evladım var” diyen Turgay Tanülkü, çocukların bakımını dizi ve tiyatrodan kazandıklarıyla karşıladığını ifade etti. Eşiyle birlikte yaptıkları bir çay ocağı olduğunu da söyleyen Turgay Tanülkü, “Birinin elbisesini diğeri tamir edip giyecek kadar samimi. Savcı olan oğlum, ortaokulda ona aldığım telefonla üniversiteyi bitirdi. Zengin değiliz ama şükür, kimseye minnetimiz yok” şeklinde konuştu.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER