Tülin Şahin’den Eleştirilere ‘Acelem Yok’ Çıkışı

Tülin Şahin, annelik serüvenine ve ilişkisine dair samimi açıklamalarda bulundu. Güzel manken, “Zayıflamak için hiç acele etmiyorum. Kadınların doğumdan hemen sonra fit olması isteniyor. Yok öyle bir dünya” dedi.

Tülin Şahin’den Eleştirilere ‘Acelem Yok’ Çıkışı

Geçtiğimiz yıl Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile hayatını birleştiren ve Kasım ayında kızı Siena Leyla’yı kucağına alan Tülin Şahin, Şamdan Plus dergisine verdiği röportajda annelik serüvenine ve ilişkisine dair samimi açıklamalarda bulundu.

“ÇOK ARAŞTIRMACI VE İLGİLİ BİR BABA…”

Eşiyle ABD’de tanıştıklarını söyleyen Tülin Şahin, “Tanışır tanışmaz evleneceğimizi ve kızımızın olacağını söyledi. Şimdi çok araştırmacı ve ilgili bir baba. Bana yardımı büyük” ifadelerini kullandı.

“GÖBEKLİ GEZMEKTE SORUN GÖRMÜYORUM…”

Hamileliğinin yaz aylarına denk gelmesi ile birlikte kısmen zor geçtiğini dile getiren Tülin Şahin, “Bel fıtığı ağrılarım arttı. Gebe kaldığımda 59 kiloydum, 73’le tamamladım. Şu an 63’üm. Zayıflamak için hiç acele etmiyorum. Yavaş yavaş 12 kilo daha vereceğim. Spora başlamadım bile” dedi.

Biraz göbekli gezmekte sorun görmediğini vurgulayan güzel manken, “Kadınların doğumdan hemen sonra fit olması isteniyor. Yok öyle bir dünya” diye de ekledi.

“BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜYORUM…”

Tülin Şahin, mesleğine dair de açıklamalarda bulundu. Mankenliği bırakmayı düşünmediğini dile getiren Şahin, “Önümüzdeki hafta Londra’da Y Plus’ın defilesine çıkacağım” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 11:47

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE