Tülin Şahin'den Açıklama: "İş Başa Düştü"

Kısa bir süre önce hayat arkadaşından psikolojik şiddet gördüğünü açıklayan ve onunla olan ilişkisini haziran ayında sonlandıran Tülin Şahin, yaşadıklarının ardından kendini işine verdi.

Tülin Şahin'den Açıklama: "İş Başa Düştü"

Ünlü manken Tülin Şahin, kısa bir süre önce kızının babası, Portekizli iş adamı Pedro de Noronha ile evli olmadığı ortaya çıkınca ilişkisini haziran ayında sonlandırdığını açıklamıştı.
Noronha’nın çocuğunu göremediği şeklindeki mahkeme başvurusu sonrasında aralarında resmi nikah olmadığı ortaya çıkan çiftten Tülin Şahin, sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir paylaşımda bulunmuştu.

İŞİNE DÖRT ELLE SARILDI


Yaşadığı sorunları kendini işine vererek atlatmaya çalışan Şahin, hesabından yaptığı son paylaşımla takipçilerinin dikkatini çekti.Yapacağı bir çekim öncesi evinde hazırlık yapan Şahin, ayakkabıların altına bant yapıştırırken çektiği görüntüyü paylaştı. Takipçilerinden neden bant yapıştırdığına dair çok sayıda soru gelince Şahin, bir açıklamada bulundu: "Çekimlerde kullandığımız ürünleri geri verdiğimiz için bantlıyoruz."

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE