Tuğba Yurt'tan Murat Dalkılıç'a Ağır Gönderme: Canı Riske Atmaya Değmez

Tuğba Yurt, pandemi döneminde Antalya'da bir otelde konser veren Murat Dalkılıç'ı eleştirdi. Tuğba Yurt, gerekli izinler verilse bile insan canını riske atarak böyle bir konserin verilmesini doğru bulmadığını açıkladı.

Tuğba Yurt, Ersay Üner imzalı yeni single şarkısıyla sevenlerinin huzuruna çıkmaya hazırlanıyor.

Yurt, yeni şarkısının klibi için kameraların karşısına geçti.

tuğba yurt

Murat Joker'in yönetmen koltuğunda oturduğu Ersay Üner imzalı şarkısının heyecanını yaşayan Tuğba Yurt, şarkının Mart ayının sonunda çıkacağaını açıkladı.

"ÖMRÜMÜZDEN YIL GİTTİ"

Tuğba Yurt, son albümünü 2019 Kasım ayında piyasaya sürmüş ancak albüm Koronavirüs nedeniyle beklenen ilgiyi görmemişti.

Tuğba Yurt, bu durumla ilgili "Koronavirüs yüzünden ömrümüzden bir yıl gitti. Biz bu dönemde akustik kliplerle kitlelere ulaşmak için gayret gösterdik. Seyircimizden ve sahnelerden uzak kalmak bizi üzdü ama yapacak bir şey yok" açıklaması yaptı.

"HERKES BİR ŞEKİLDE YOLUNU BULUYOR"

Single çalışması sırasında Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe'den destek mesajları alan Tuğba Yurt, "Böyle ozan isimlerden destek görmek benim için çok kıymetli" ifadelerini kullandı.

tuğba yurt konser

Eski dönem şarkıcıların yeni çıkan gençlere çok destek vermemesi konusunda düşünceleri sorulan Tuğba Yurt, "Artık öyle büyük isimlerden destek görmeye günümüzde pek de ihtiyaç yok çünkü herkes müziğini yapıp dijital mecralardan yayınlıyor. Bir şekilde insanlar kendi yolunu buluyor" şeklinde konuştu.

MURAT DALKILIÇ'A KORONAVİRÜS GÖNDERMESİ

Pandemi döneminde Antalya'da bir otelde konser veren Murat Dalkılıç'ı eleştiren Tuğba Yurt, izin de alınmış olsa böyle bir organizasyonda, böyle bir dönemde yer almamayı tercih ettiğini söyledi. Yurt, "Koronavirüs döneminde dışarı çıkmamaya çok dikkat ettim. Birçok müzisyen böyle bir dönemde sahneye çıkıp konser vermiyorken ben de açıkçası tercih etmem. Kimsenin hayatını riske atmayı doğru bulmuyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER