Tuğba Özerk’ten Nusret’e Şok Gönderme! Apar Topar Sildi…

Tuğba Özerk’ten dünyaca ünlü sosyetik kasap Nusret Gökçe’ye şok gönderme geldi. “Yalandan ‘telefon açın’ diyen kolpacı 75 kuruş yardım yapmıyor” ifadelerini kullanan Özerk’in, kısa bir süre sonra paylaşımını silmesi dikkatlerden kaçmadı.

Tuğba Özerk’ten Nusret’e Şok Gönderme! Apar Topar Sildi…

Şarkıcı Tuğba Özerk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sosyetik kasap Nusret Gökçe’yi hedef aldı. “Kolpacı 75 kuruş yardım yapmıyor” diyen Özerk, paylaşımını kısa sürede sildi.

TELEFON NUMARASINI VERMESİNE TEPKİ GÖSTERDİ…

Tuğba Özerk, Nusret Gökçe'nin İzmir depreminin ardından, “İzmirli kardeşlerim 00.00'dan sonra beni arayın” diyerek telefon numarasını paylaşmasına tepki gösterdi.

‘TEPEMİZE ÇIKARDINIZ…’

Özerk, yaptığı paylaşımda “Nusret denen kenar mahalleliyi tepemize çıkardınız. Lütfen yanlış anlamasın kimse, bir hamburger 75 TL. Yalandan 'telefon açın' diyen kolpacı 75 kuruş yardım yapmıyor” ifadelerini kullandı.

Tuğba Özerk’ten Nusret’e Şok Gönderme! Apar Topar Sildi…

KISA SÜRE SONRA KALDIRDI…

Tuğba Özerk’in Twitter’dan yaptığı paylaşımı bir süre sonra kaldırması ise dikkatlerden kaçmadı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE