Tuğba Özerk'ten üzen açıklama geldi!

Yeni yılda sahne alan şarkıcı Tuğba Özerk'in gündeme bomba gibi düşen görüntüleri şoke etmişti. Özerk'in açıklaması sevenlerini üzdü. İşte detaylar...

Tuğba Özerk'ten üzen açıklama geldi!

Yeni yılı Antalya'da bir otelde sahne alarak karşılayan Tuğba Özerk'in ayakta duramadığı görüntüler magazin gündemine düştü. 

Tuğba Özerk'ten üzen açıklama geldi!

Özerk, yılbaşında verdiği konserde ayakta duramaması ve şarkılarını söyleyememesi olay oldu.

Tuğba Özerk'ten üzen açıklama geldi!

Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gelen bir seveni, o anları sosyal medya hesabından "Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı" notuyla paylaştı. Kısa sürede yayılan o görüntüler sosyal medyada büyük tepki aldı.

Tuğba Özerk'ten üzen açıklama geldi!

Tuğba Özerk yapılan kötü yorumlara daha fazla dayanamadı. Sahnedeki görüntüleri için yaptığı açıklamada "Kimsenin bilmediği bir rahatsızlığım var… Tedavim bitene kadar bir süre dinlenmek için köşeme çekileceğim" dedi. Şarkıcı Tuğba Özerk yaptığı açıklamanın devamında "Bir süredir mücadele ettiğim, herkesle paylaşmadığım, hatta kendimle bile zaman zaman kabullenmekte zorlandığım hipofiz bezi makroadenomu tanısı konulan bir hastalıkla mücadele etmekteyim. Bu tümör nedeniyle görme alanı bozuklukları, bilişsel bozukluk riski altında bir hayatım var. En yakınlarımın dışında kimsenin bilmediği bu durumu herkesle paylaşma sebebim ise herkesin tarafından kabul edilmesi gereken yargısız infaz yaparak yaraya tuz basma zevkinden vazgeçilmesi gerekiyor. İçinde bulunduğum bu özel, mahrem durumla başa çıkmaya çalışırken bi taraftan da aşık olduğum mesleğimi yapmaya çalışıyorum." ifadelerini kullandı. 

Başak Yıldız

YORUM EKLE