Tuğba Ekinci’den Sert Cem Yılmaz Çıkışı! ‘Şımartmayın Yaşlanmış İnsanları…’

Tuğba Ekinci, günler önce çıkan Cem Yılmaz ve Saadet Özsırkıntı’nın aşk yaşadığı iddialarına sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösterdi. Yılmaz’ı hedef alan Ekinci, “Şımartmayın şöyle yaşlanmış insanları, bu ne hovardalık” ifadelerini kullandı.

Tuğba Ekinci’den Sert Cem Yılmaz Çıkışı! ‘Şımartmayın Yaşlanmış İnsanları…’

Tuğba Ekinci, Cem Yılmaz ile Saadet Özsırkıntı hakkında çıkan aşk iddiaları hakkında dikkat çeken yorumda bulundu. Günler önce çıkan haberleri yeni gören Ekinci, Instagram hesabından Yılmaz ve Özsırkıntı'nın fotoğrafını paylaşarak ünlü komedyeni hedef aldı.

‘YUH BU KIZLARA…’

Şarkıcı, yaptığı paylaşımında “Valla aşk olsun bu kız da bu adama bakarsa Serenay gibi yuh yani o zamanda demiştim. Şımartmayın şöyle yaşlanmış insanları iki şöhreti var diye herkes yerini bilsin ya bu ne hovardalık kardeşim yuh bu kızlara” ifadelerini kullandı.

Tuğba Ekinci’den Sert Cem Yılmaz Çıkışı! ‘Şımartmayın Yaşlanmış İnsanları…’

YALANLAMIŞTI…

Serenay Sarıkaya ile yollarını ayıran Cem Yılmaz'ın TV8'in sunucusu Saadet Özsırkıntı ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Yılmaz’ın gösterisine gittiği ve kulisinde ünlü komedyen ile bir araya geldiği öne sürülen Özsırkıntı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile çıkan haberleri yalanlamıştı.

‘HER SELAMLAŞTIĞIM…’

Aşk haberlerinin yayılmasının ardından Instagram hesabından yalanlama metni paylaşan Özsırkıntı, “Her selamlaştığım aşka evrilmesin. Lütfen, sizden ricamdır; yanlış veya yalan bilgilerle gündem yaratılmasın” ifadelerini kullanmıştı. Cem Yılmaz ise özel hayatıyla ilgili soruları yanıtsız bırakmıştı.

Tuğba Ekinci’den Sert Cem Yılmaz Çıkışı! ‘Şımartmayın Yaşlanmış İnsanları…’

DAHA ÖNCE DE HEDEF ALMIŞTI…

Tuğba Ekinci daha önce de Cem Yılmaz hakkında, “Güzelim kadınlar bunun neyine giderler. Her yeri zeki olsa ne olur, yüzü alkolden bakımsız kırmızı turşu olmuş. Dünyada erkek kalmasa gideri yok” demişti.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE