Tuğba Ekinci Aşkını İlan Etti!

Tuğba Ekinci sosyal medyadan yaptığı son paylaşımla aşkını ilan etti. Şarkıcı, “Seni seviyorum” diyerek ünlü oyuncuya hayranlığını da dile getirdi.

Tuğba Ekinci Aşkını İlan Etti!

Şarkıcı Tuğba Ekinci, son yaptığı Instagram paylaşımıyla aşkını ilan etti. 79 yaşındaki ünlü oyuncu Al Pacino’nun Yaralı Yüz filminden bir kareyi takipçileriyle paylaşan şarkıcı, “Vay vay… Karizması yüksek zeki insanların aurasına aşığım. Dünyada aşık. Al Pacino seni seviyorum” notunu düştü.

ESKİ SEVGİLİSİ ‘CİMRİ’ DİYE BIRAKMIŞTI…

40 yaşındaki İsrailli oyuncu Meital Dohan, bir dönem Al Pacino ile birlikte olmuş ancak bu ilişkiyi ‘aktörün para harcamayı pek sevmediğini’ söyleyerek bitirme kararı almıştı. 180 milyar dolar serveti olduğu iddia edilen Al Pacino’nun ‘cimri’ davrandığını söyleyen Meital Dohan, “Al Pacino bile olsa bu kadar yaşlı bir adamla birlikte olmak zor. Para harcamayı sevmediğini kibarca nasıl söyleyebilirim? Bana sadece çiçek aldı” ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 18:58

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER