Tuğba Ekinci Aleyna Tilki’ye Sahip Çıktı! Demet Akalın’a Olay Sözler..

Tuğba Ekinci, Demet Akalın ile Aleyna Tilki arasında geçen polemiğe dahil oldu. Aleyna Tilki’nin yanında saf tutan Ekinci, “Emin ol serveti değil seninkini Tarkan’ınkini bile geçer” sözleriyle Demet Akalın’a yüklendi.

Tuğba Ekinci Aleyna Tilki’ye Sahip Çıktı! Demet Akalın’a Olay Sözler..

Demet Akalın ile Aleyna Tilki arasında “Dünya Starı” polemiğine sürpriz bir isim daha dahil oldu.

Tuğba Ekinci, Aleyna Tilki hakknda “Dünya starı olacağım dedi yazk bak çocuk dizisinde oynuyor. Artık Hira bile açık seyretmiyor” ifadelerini kullanan Demet Akalın’a sert çıktı.

Tuğba Ekinci Aleyna Tilki’ye Sahip Çıktı! Demet Akalın’a Olay Sözler..

"BİRAZ VİZYON LAZIM.."

İkilinin polemiğinde Aleyna Tilki’nin yanında saf tutan Ekinci, Demet Akalın’ın komplekse girdiğini ifade etti. Ekinci, “Aleyna hepimizin kızı yaşında çok ayıp yaptığın. Aleyna bizim yaşımıza geldiğinde emin ol serveti değil seninkini Tarkan’ınkini geçer. Biraz vizyon lazım anlaman için hani... Seneye de Yetenek Sizsiniz jüri koltuğuna oturacaktır. Evde kalmış kızların kadın programı senin olsun." sözleriyle gündem oldu.

Tuğba Ekinci Aleyna Tilki’ye Sahip Çıktı! Demet Akalın’a Olay Sözler..


NE OLMUŞTU?

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde sunuculuğunu yaptığı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında “Dünya starı olacağım” diyen Aleyna Tilki’yi eleştirmişti.

Aleyna Tilki hakkında, "Dünya starı olacağım dedi yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Şarkısını dünya starı bir kızdan almadı mı? Kadın paylaşmadı bile. Bize kimse o kadar destek çıkmadı. Ben ilk çıktığında çok destek oldum. Olmuyor yani zorlamanın anlamı yok. 'Ben dünya starı olacağım' diyor sonra çocuk dizisinde başrolsün. Artık Hira bile açıp seyretmiyor" ifadelerini kullanan Akalın yeni bir polemiğin fitilini ateşlemişti.

CEVAP VERME İHTİYACI HİSSETMEDİ

Geçtiğimiz günlerde Bebek'te görüntülenen Aleyna Tilki, Demet Akalın'ın sözlerinin hatırlatılması üzerine, "Benim İngilizce şarkımı yapan ekip Dua Lipa'ya Grammy aldıran ekip ve bana da şarkı yapıyorlar. Bunlar güzel ve benim adıma umut veren şeyler. Bunlara bakmak, bunu konuşmak gerek, ülkemiz adına güzel enerjiler yollayalım. Benim arzum dünyada bir Türkçe şarkıyı patlatmak. Bu amaçla çalışacağım. Uzunca bir süre Türkiye'de olmayacağım önce Amerika'da sonra Londra'da olacağım. Benim hakkımda ne söylenmiş onlarla ilgilenmiyorum yoksa işime konsantre olamam" şeklinde konuşmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER