Tuğba Altıntop, Kızı Şevval El Roman’la Baş Başa Tatil Yaptı(VIDEO HABER)

Bodrum’da magazinburada.net muhabiri Kamil Sümer’e yakalanan ünlü isimler listesine Tuğba Altıntop da eklendi. Kızı Şevval El Roman’la birlikte plajda keyifli zaman geçiren Altıntop’un kilo almış hali gözlerden kaçmadı.

1996 yılında Miss Turkey güzeli seçilen Tuğba Altıntop, aynı sene içinde Rafet El Roman’la evlenmiş; bu evlilikten Şevval El Roman ve Su El Roman  adında iki kız çocuğu olmuştu. 2002 yılında olaylı bir şekilde boşanan çiftin arasında uzun süren velayet mücadeleleri yaşanmış ve sonunda iki kız kardeş babalarıyla birlikte Almanya’da kalmıştı. Şevval- Su El Roman kardeşler 3 yıl önce Türkiye’ye yarı zamanlı dönüş yapmıştı.

BODRUM’DA ANNE-KIZ TATİL

Tuğba Altıntop ve Şevval El Roman Bodrum’da baş başa tatil yaptı. İlk önce plajda sohbet ederken görüntülediğimiz anne-kız daha sonra Bodrum’un mavi sularında serinlediler.

FİZİĞİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Şevval El Roman fit vücudu ve şık mayosuyla oldukça dikkat çekiciydi. annesi Tuğba Altıntop ise pandemi sürecinde formunu korumakta zorlanan ünlülerden olmuş ve biraz kilo almış görünüyordu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 01:45

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE