Tuba Ünsal ve sevgilisi Caner Karaloğlu'na 3 gün zorlama hapis!

Tuba Ünsal ve sevgilisi Caner Karaloğlu, Elisabeth Mas’ın başvurusu üzerine 3’er gün zorlama hapis cezasına çarptırıldı.

Tuba Ünsal ve sevgilisi Caner Karaloğlu'na 3 gün zorlama hapis!

Ispanyol model ve tasarımcı Mas, boşanma aşamasında olduğu eşi Karaloğlu ve onunla ilişki yaşayan Ünsal tarafından darp edildiğini iddia ederek hem şikâyetçi olmuş hem de korunma talebinde bulunmuştu.

Boğazını sıkıp çocuğumu kaçırmaya çalıştı!

Vall, Karaloğlu'nun Meksika tatilinde boğazını sıkmaya çalıştığını ve çocuğunu kaçırmaya çalıştığını, psikolojik şiddete uğradığını öne sürerek boşanma aşamasında olduğu eşine iki aylık koruma kararı aldırmıştı.

Elisabeth Vall'ın iddiasına göre koruma kararı sürerken Karaloğlu, 21 Eylül'de bir eğlence mekânında karşılaşıp, kendisine hakaret edip küfretti. Tuba Ünsal da instagram'dan özel mesaj atıp hakarette bulundu. Bir diğer iddiaya göre, 4 Ekim'de Karaloğlu ile Ünsal, Bebek semtindeki bir mekânda Vall'ın fotoğraflarını çekip el kol hareketi yaptı. 

Hakaret etmeyi ve küçük düşürmeyi alışkanlık haline getirmiş

Yaşadıkları nedeniyle sıkıntılı bir süreç yaşayan Elisabeth Mas Vall, koruma kararına uyulmaması nedeniyle İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak 10 gün zorlama hapis talep etti.

Avukatı, dilekçede, "Karşı taraf, müvekkilimi aşağılamayı ve ona hakaret etmeyi, küçük düşürmeyi alışkanlık haline getirmiştir. Ülkede yabancı vatandaş olan müvekkilimi korkutarak ülkesine geri dönmeyi, çocuğunu da elinden alıp evlilik dışı ilişkilerini rahatça yaşamayı planlamaktadırlar" ifadelerini kullandı. 

Mahkeme inceleme sonucunda kararını verdi ve her iki isme de 3’er gün zorlama hapsine tabi tutulmasına karar verdi. Karara itiraz edilmezse Karaloğlu ile Ünsal'ın 3'er gün cezaevine girecek.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2019, 12:18

Nurcan Şahin

YORUM EKLE