Tuba Ünsal ile Elisabeth Mas kavgası büyüyor!

Elisabeth Mas ile boşanma sürecinde olan sevgilisi Caner Karaloğlu ile birlikte gittiği mekanda sevgilisinin eski eşiyle kavga ettiği iddia edilen Tuba Ünsal'dan açıklama geldi.

Tuba Ünsal ile Elisabeth Mas kavgası büyüyor!

Elisabeth Mas ile 2017 yılında nikah masasına oturan Caner Karaloğlu, eşiyle henüz boşanma süreci devam ederken Tuba Ünsal ile aşk yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde gittikleri bir mekanda Mas ile karşılaşan Karaloğlu ve Ünsal'ın yabancı model ile tartıştığı iddia edildi. Elisabeth Mas, Tuba Ünsal'ın kendisine şiddet uyguladığını öne sürerken, Ünsal ise söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti. 

"Çamur atmalarına izin vermeyeceğim"

Daha önce 2 kez evlilik sonlandırdığını ancak bunların hiçbirinde sorunlu boşanmadığını anımsatan Tuba Ünsal, saldırıya uğrayan kişinin kendisi olduğunu vurguladı. Ünsal, "2 kez boşandım. Hiçbir ayrılığımda olay, skandal, şiddet yaşamadım. Şiddete bu kadar karşı olan ben, bir kadına bir anneye nasıl vururum? Aslı astarı olmayan bir saçmalık bu! 28 Ağustos akşamı Bebek’teki o lokantada karşılaştık. Caner ile masaya oturdum. Bir süre sonra gelip boynumdan tutmak suretiyle bana saldırdı. Benden iri olduğu için çırpındım, can havliyle kurtulmaya çalıştım. Çok sarhoştu, İngilizce ağır hakaretler ediyordu. Kamera kayıtları mevcut. Herkes olaya şahit oldu. Çocuğunun velayetini kaybetti, her şeyini yitirdi. Yaralı bir anne diye ses çıkarmadım. Ama attığı iftiraların altında kalamam. Kendimi bu sürecin içinde bulmak canımı yakıyor. Üzgün ve kırgınım. Artık çamur atmalarına izin vermeyeceğim" ifadelerini kullandı.

"Saçlarımı ellerinden zor kurtardım"

Öte yandan Elisabeth Mas ise ikilinin mekana gelmesinin ardından Tuba Ünsal'a selam verdiğini belirtirken, yaşanan olayların Caner Karaloğlu'nun bu duruma sinirlenmesiyle başladığını söyledi. Mas, "Lokantada arkadaşlarımla yemek yiyorduk. Caner ve Tuba Ünsal geldi. Karşılaştık, selam verdim. Tuba Ünsal bir süre sonra saçlarıma yapıştı. Saçlarımı elinden zor kurtardım. Sonra arkadaşlarımla bir kulübe geçtim. Caner buraya gelip ‘Sen kimsin, sevgilime selam veriyorsun?’ diye bağırdı. Omzuma ve yüzüme vurdu.Tuba Ünsal kıyafetlerimi giyip Instagram’da paylaştı. Pozlarıyla ‘Eşini elinden aldım, çocuğunu ve evini de alırım’ mesajı veriyor" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER