Tuba Ekinci'den camiada olay yaratan çıkış! Sonra da özür diledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı 1 Haziran sonrası normalleşme adımları açıklamasında eğlence sektörüyle ilgili bir şey söylememesi camiada hayal kırıklığı yarattı. Bu isimler arasında sadece Tuba Ekinci, meslektaşlarını eleştirdi.

Tuba Ekinci'den camiada olay yaratan çıkış! Sonra da özür diledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1 Haziran sonrası Türkiye'de uygulanacak yeni normalleşme adımları hakkında yaptığı açıklama herkes tarafından merakla bekleniyordu. Erdoğan, Kabine toplantısı sonrasında kameraların karşısına geçip yeni sürecin detaylarını kamuoyu ile paylaştı ancak değinmediği bir kesim vardı. Eğlence sektörü!

ışın karaca

Sektör çalışanları yaz mevsiminin gelmesiyle yeniden sahneye dönmenin hesaplarını yaparken gelen haber tüm emekçilerin morallerini bozdu. Işın Karaca, Gülben Ergen, Tarkan gibi isimler durumu "Adaletsizlik" olarak değerlendirdi. 

Tüm olup biten karşısında şarkıcı Tuba Ekinci, meslektaşlarının aksine Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yapılacak talebi dile getirirken üslubun bu olmaması gerektiğini savundu

TUBA EKİNCİ: İSTEMEYİ BİLMİYORSUNUZ!

Kademeli normalleşme tedbirleri kapsamında müzisyenlerle ilgili bir kararın bulunmamasına birçok sanatçı tepki gösterirken, şarkıcı Tuğba Ekinci ise Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'a yönelik eleştirilere tepki gösterdi.

tuba ekinci recep tayyip erdoğan

Tuğba Ekinci Instagram hesabından Erdoğan'a ricada bulunarak, sanatçıları 'telaffuzu öğrenememekle' suçladı.

Tuğba Ekinci'nin paylaşımı şu şekilde:

"Dünyanın en zeki en karizmatik Cumhurbaşkanı sizden müzisyenlere göre bir düzenleme bekliyorum rica ediyorum. Meslektaşlarımın hitap şekilleri İçin ben özür dilerim . Adam gibi İstemeye telaffuzu öğrenemediler ne yazık ki."

tuba ekinci sahne

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2021, 17:01

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE