Tuba Büyüküstün'ün Koronavirüs Açıklaması Tepki Çekti

Salgın nedeniyle sosyal medyadan canlı yayın yapma akımına Tuba Büyüküstün de katıldı. Büyüküstün'ün koronavirüs açıklamaları ise takipçilerini şoke etti.

Tuba Büyüküstün'ün Koronavirüs Açıklaması Tepki Çekti

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs tehlikesi sonrasında sosyal medya ünlülerin hayranlarıyla buluşma noktasında bir numara oldu. Son olarak ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, YouTube kanalından takipçileriyle buluştu.

''ÇOCUKLARIMA BANA SARILMAYIN DİYEMEM''

Zamanını evde geçiren Tuba Büyüküstün, dünyanın farklı yerlerinden yazan takipçilerinin sorularını cevapladı. Koronavirüs salgını hakkında konuşan Büyüküstün, "Çocuklarımla temas kurmak durumundayım. Çocuklarım gelip bana sarılmak istediklerinde onlardan uzak duramam" sözleriyle şaşırttı.

İŞTE BÜYÜKÜSTÜN'ÜN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMALARI:

Salgın bittikten sonra dışarıda kimsenin olmadığı bir yere gitmek istiyorum. Çocuklarımla temas kurmak durumundayım. Çocuklarım gelip bana sarılmak istediklerinde onlardan uzak duramam. Zumba dansını çok seviyorum. Salon sporlarından sıkılıyorum.

YÜZÜMDE ESTETİK YOK

Yüzümde henüz estetik yok. Kaşlarımı bir süredir almıyorum. Aşçılık konusunda kendime güveniyorum. Dün yemeğim yandığı için yayından kalkmak zorunda kaldım.

Kızlarıma “Yemek yandı” dedim ona rağmen beğendiler. Demek ki iyi bir aşçıyım. Oyuncu olmasaydım tasarımcı olurdum. Sergi açmayı düşünüyorum. Yaptığım resimler var.Dizilerdeki kadar duygusalım.

YÖNETMEN OLMAK İSTİYORUM

Senaryo yazmaya 2011 yılında başladım. İki tane yarım senaryom var ama tamamlamadım. Yazdığım senaryolardan birini bir gün tamamlarsam onun yönetmenliğini üstlenmek çok istiyorum.

Oyunculukla ilgili benim için iki çok önemli cümle var. Biri “Türkan Şoray neden Türkan Şoray oldu biliyor musun? Çünkü kameranın ne zaman nereden onu gördüğünü hep biliyordu” demişti bir yönetmenim. İkincisi “Tuba, bir büyük oyunculuk bir de yapmacık oyunculuk vardır. Bir de doğal oyunculuk vardır. Sen hangisi olmak istiyorsun?” Bu ikisi benim oyunculukla ilgili algımı açtı.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 12:47

Burak Akbaba


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER