Tuba Büyüküstün Bu Kez Kendisini Oynayacak!

Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran ‘Call My Agent’ isimli dizinin Türkiye uyarlamasında ilk büyük sürpriz açıklandı. Tuba Büyüküstün, dizide kendi kimliğiyle yer alacak.

Tuba Büyüküstün Bu Kez Kendisini Oynayacak!

Dünya çapında izlenme rekorları kıran Fransız yapımı ‘Call My Agent’ adlı dizi, yakında Türkiye uyarlaması ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ay Yapım imzalı dizi Star TV’de izleyici ile buluşacak.

HER ÜLKEDE İZLENME REKORU KIRDI…

Yayınlandığı her ülkede izlenme rekoru kıran dizi, Paris'teki bir ajansta çalışan menajerlerin, beklenmedik bir kriz sonrasında yıldız müşterilerini memnun etmek ve şirketlerini ayakta tutmak için verdikleri çabalarını konuk alıyor.

Ay Yapım imzalı Türkiye uyarlaması dizinin başrolünde ise Tuba Büyüküstün’ün yer alacağı öğrenildi. Dünyanın her yerinden büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu, dizinin ilk bölümünde kendi kimliğiyle konuk olarak yer alacak.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE