Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi'nin ikinci bebekleri Alina 40 günlük oldu

Haziran ayında kızları Alina'yı kucaklarına alan oyuncu Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi, 40 günlük olan bebeklerinin yüzünü ilk kez gösterdi.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi'nin ikinci bebekleri Alina 40 günlük oldu

2017'de Los Angeles'ta evlenen Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman, 2019 yılında oğulları Efehan'ı kucaklarına almıştı Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman, 8 Haziran'da kızları Alina'nın dünyaya gelmesi ile birlikte ikinci kez anne-baba olmanın heyecanını yaşadı.

Şimdi ise 40 günlük olan bebekleriyle fotoğraf paylaşan çift kızlarının yüzünü ilk kez gösterdi.  Abazi yaptığı paylaşımına ise şu notu ekledi, "Alina'mız bugün 40 günlük oldu. Anne ve Babanız sizi çok seviyor canlarımız."

Aynı kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Tolgahan Sayışman, paylaşımının altına, "Sizi gönlümüzün prensesi Alina ile tanıştıralım. Kendisi bugün 40 günlük oldu." notunu düştü. Çiftin aile fotoğrafları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü

"İKİNCİ HAMİLELİĞİM DAHA ZOR GEÇTİ"

2008'de Miss Globe Kainat Güzeli yarışmasını kazanan Almeda Abazi, geçtiğimiz günlerde doğum sürecinde yaşadıklarını YouTube kanalında anlatmıştı. Abazi, ikinci hamileliğinin ilkine göre çok daha zor geçtiğini ifade etmişti.

"BAYAĞI ÇİRKİNLEŞTİM"

Almeda Abazi, konuyla ilgili açıklamasında, "Efe ile hamileliğim çok kolay geçti. Alina ile öyle kolay olmadı. Pandemi vardı, evden bile çıkamadım. Zaten Efe çok küçüktü. Çok fazla kusma hissiyatı yaşadım. Sürekli yatıyordum. Alina ile göz altlarım mosmor, yüzüm bir yamuk yumuk oldu, değiştim. Çirkinleştim bayağı..." ifadelerini kullanmıştı

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE