Tolgahan Sayışman Sektör Değiştirdi! ‘İlk Kepçeyi Vurduk…’

Tolgahan Sayışman, sektör değiştirdi. Hem tekstil hem de inşaat işine giren oyuncu, “Arkadaşlarımla ortak olduk” dedi.

Tolgahan Sayışman Sektör Değiştirdi! ‘İlk Kepçeyi Vurduk…’

Geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla Arnavutköy’deki bir balıkçıda yemek yiyen Tolgahan Sayışman, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Daha önce yaptığı açıklamada ticarete atılacağını açıklayan Sayışman, arkadaşlarıyla yediği yemek sonrası muhabirlerle sohbet etti.

“İLK KEPÇEYİ VURDUK…”

‘En son görüştüğümüzde, İnşaat ve tekstil işine gireceğinizi söylemiştiniz. Biraz daha detay alabilir miyiz?’ sorusu üzerine Sayışman, “Tekstil işine girmeyi daha önce de istiyordum, pandemi sürecinde bu fikri geliştirdik. Liseden arkadaşıma ortak oldum. Bayrampaşa’da fabrikamız var. Online satışlara başladık” ifadelerini kullandı.

Oyuncu, sözlerine “Çok da güzel gidiyor ve işi büyütüyoruz. İnşaat sektöründe de çok sevdiğim bir müteahhit arkadaşıma ortak oldum. Göktürk’te 40 dairelik bir rezidansa ve 14 villadan oluşan iki projeye başladık, ilk kepçeyi vurduk” diye devam etti.

Tolgahan Sayışman Sektör Değiştirdi! ‘İlk Kepçeyi Vurduk…’

“ÜST LİGLERE TAŞIYACAĞIZ…”

Kendisine Bayrampaşa SK'nın asbaşkanı olduğu hatırlatılan oyuncu, “Bayrampaşaspor'u arkadaşlarımla birlikte satın aldık. Ben de asbaşklanlığını yürütüyorum. Çekimlerden dolayı, takımı biraz uzaktan takip ettim ama şimdi, işin içinde daha çok bulunacağım. Başkan Erkan Özkaya ile birlikte, takımı en kısa sürede üst liglere taşımak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE