Tolgahan Sayışman'ın Oğluna Sitemi: "Yaramaz Olsun Şımarık Olmasın"

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, önceki akşam Nusret Gökçe’yi ziyaret etti. Yeni dizi “Şeref Sözü”nün çekimleri için İzmir’de olan oyuncu, dizi arasında İstanbul’a gelerek sevdikleriyle özlem giderdi.

Tolgahan Sayışman'ın Oğluna Sitemi: "Yaramaz Olsun Şımarık Olmasın"

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, önceki akşam Nusret Gökçe’yi ziyarette görüntülendi. Mekân çıkışı gazetecilerle sohbet eden Sayışman, ailesini ve arkadaşlarını özlediği için İstanbul’a geldiğini söyledi. Şeref Sözü adlı dizinin çekimlerinin tam gaz devam ettiğini belirten Tolgahan Sayışman, yayınlanan fragmanın çok beğenildiğini söyledi.

tolgahan

“YARAMAZ OLSUN ŞIMARIK OLMASIN”

1,5 yaşına giren oğlu Efehan’ı, hem kendisine hem de annesi Almeda Abazi’ye benzettiğini söyleyen Sayışman ufak bir sitemde de bulundu. Efehan’ın şimdiden yaramazlık yapmaya başladığını söyleyen Sayışman, “yaramaz olsun şımarık olmasın” dedi.

tolgahan

Öte yandan Sosyal medyada yeni dizisindeki imajı ile fotoğrafını yayınlayan Sayışman, oğlu Efehan’a olan sevgisini de takipçilerinin beğenisine sundu. İşte o paylaşım:

Efehan ‘a bakıyorumdur…

tolgahan

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE