Tolga Güleç Can Yaman'a ateş püskürdü: Vasıfsız kardeşim...

Oyuncu Tolga Güleç, Türkiye'de çıkan yangınlarla ilgili tek bir paylaşımda bulunmayan Can Yaman'ı hedef aldı. Güleç, Yaman'a ateş püskürdü.

Tolga Güleç Can Yaman'a ateş püskürdü: Vasıfsız kardeşim...

Öyle Bir Çeker Zaman Ki dizisiyle ekranların tanınan yüzü haline gelen oyuncu Tolga Güleç, orman yangınına duyarsız kalanlara tepki gösterdi.

Türkiye'de çıkan yangınlarla iligli sürekli paylaşım yapan ve yardım gönderen Güleç, sessiz kalan bir meslektaşına yüklendi. İsim vermedi ama hedefindeki ismin Can Yaman olduğu anlaşıldı. 

TOLGA GÜLEÇ İLE CAN YAMAN ARASINDA İPLER NEDEN GERİLDİ?

İsim vermeden Instagram hesabından bir paylaşım yapan Tolga Güleç, “Milyon takipçi yapmış vasıfsız kardeşim, sana diyorum yahu kime olacak! Herkesin içinde isim vermeyeyim şimdi, sonra salarsın üstüme 12-13 yaşındaki fanlarını. Bir katkın olsun şu dünyaya!"  ifadelerini kullandı.

"PAYLAŞ ULAN"

Tolga Güleç, tweetlerine şöyle devam etti: Milyon takipçi yapmış vasıfsız kardeşim, sana diyorum yahu kime olacak! Herkesin içinde isim vermeyeyim şimdi, sonra salarsın üstüme 12-13 yaşındaki fanlarını. Bir katkın olsun şu dünyaya!

NE OLMUŞTU?  

İtalyan dizisi 'Sandokan'ın başrolünde yer alan ve Türkiye ziyaretinin ardından İtalya’ya dönen Can Yaman, tatile orada devam ediyor. Can Yaman, önceki gün konakladığı otelden ve çıktığı gemi turundan kareleri 8.5 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylamıştı.

BEĞENİ YAĞDI


Ünlü oyuncunun denize karşı jakuzi keyfi yaptığı ve kaslı vücudunu sergilediği pozlarına, hem İtalyan hem de Türk hayranlarından toplam bir milyondan fazla beğeni gelmişti. 

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2021, 12:06

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE