Tokat Sahnesi Olay Olmuştu! O Anlara Dair İtirafları Dikkat Çekti…

Ezgi Mola, konuk olduğu televizyon programında dizide İnci karakterini oynayan Farah Zeynep Abdullah'a attığı tokat hakkında ilk kez konuştu.

Tokat Sahnesi Olay Olmuştu! O Anlara Dair İtirafları Dikkat Çekti…

Haber Global ekranlarında yayınlanan Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programının bu haftaki konukları Masumlar Apartmanı'nın yıldızları Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar oldu. Dizi hakkında birçok şeyden bahseden Mola ve Abdullah, 25. bölümdeki tokat sahnesi hakkında konuştu.

“BENİM ELİM KIZIN KÜÇÜCÜK YÜZÜNE OTURDU…”

Dizide birbirinden hoşlanmayan iki kişiyi oynayan İnci ve Safiye tartışmış ve sonunda ipler iyice gerilmişti. Kendine hakim olamayan Safiye, herkesin içinde İnci'ye tokat atmıştı. Candaş Tolga Işık'ın "O nasıl bir sahneydi ya" demesi üzerine konuşan Ezgi Mola, "Tokat atma sahnesinde ben kontrollüyümdür. Ben Farah'a 'tokat atacağım sen de onu al' dedim. Çok sert yapmamak istedim. Ama ayarlayamadığım bir şey vardı. O da bu kızın suratı küçücük benim elimde kürek gibiymiş. Bu kızın küçücük yüzüne benim el bir oturdu" dedi.

Tokat Sahnesi Olay Olmuştu! O Anlara Dair İtirafları Dikkat Çekti…

“TOKATLA GÖZÜM KARARDI…”

Sahne hakkında samimi itiraflarda bulunan Farah Zeynep Abdullah ise "O gün aşırı gerilmiştim. Tokatla gözüm karardı. Benim o an elim ayağım titredi. O sinirle elimdekileri atmışım. O sahnede yere kapaklanma anında yalnız kalma hissi geldi. Böyle sahnelerde oluyor" ifadelerini kullandı.

Tokat Sahnesi Olay Olmuştu! O Anlara Dair İtirafları Dikkat Çekti…

Farah Zeynep Abdullah, dizide en çok zorlandığı sahnenin de bu sahne olduğunu sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 15:38

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE