Thor Saevarsson'u sinirlendiren Dilan Çiçek Deniz sorusu

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson, önümüzdeki yaz nikah masasına oturmak için hazırlık yapıyordu. Ancak ünlü çift ayrılık kararı aldı. Cihangir'de bir mekanda kız arkadaşı ile görüntülenen Thor, fotoğraflarının çekilmesini engellemeye çalıştı. Thor, "Dilan Çiçek Deniz'i çok çabuk unuttunuz" sorusu yöneltilince öfkelendi.

Thor Saevarsson'u sinirlendiren Dilan Çiçek Deniz sorusu

Thor Saevarsson, geçtiğimiz yıl aralık ayında Dilan Çiçek Deniz'e, Boğaz'da evlenme teklifinde bulunmuştu. Sevgilisine "Evet!" yanıtını veren ve mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Deniz, bu fotoğrafına, "Evet' dedim!" notunu düşmüştü. Hayranları ise oyuncunun tektaşını sergilediği gönderiye, "Mutluluklar!" yorumları yağdırmıştı.

BİRLİKTE YAŞADIKLARI EVDEN TAŞINDI

Deniz'in, önümüzdeki yaz evlenmeye hazırlandığı İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson’dan ayrılma kararı aldı. Oyuncunun, sevgilisinin kıskançlığı nedeniyle nişanı attığı ortaya çıktı.

Thor Saevarsson'u sinirlendiren Dilan Çiçek Deniz sorusu

Saevarsson’un da Deniz’le birlikte yaşadığı evden ayrıldığı öğrenildi. Yakın çevresinin barışmak için araya girmesine rağmen, Deniz’in geri adım atmadığı da iddialar arasında.

Thor Saevarsson'u sinirlendiren Dilan Çiçek Deniz sorusu

SABAHIN İLK IŞIKLARINA KADAR EĞLENDİ

Birbirlerini sosyal medyadan da silen çiftten Saevarsson, geçtiğimiz hafta Kuruçeşme'deki bir mekanda iki kız ve iki erkek arkadaşıyla sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenirken yakalanmıştı. Magazin D'de yer alan habere göre; Saevarsson'ın, bir kız arkadaşını dudağından öpmeye çalışması dikkat çekmişti.

Thor Saevarsson'u sinirlendiren Dilan Çiçek Deniz sorusu

GÖRÜNTÜ ALINMASINI ENGELLEMEYE ÇALIŞTI

Geçtiğimiz gece Cihangir'de bir mekanda kız arkadaşı ile mekan kapısı önünde takılan Thor fotoğraflarının çekildiğini farkedince arkadaşının, yanında bulunan kız arkadaşının önünü kapatmasını ve görüntü alınmasını engellemesini istedi.

"SİZİ ANLAMADIM"

Thor, arada çekilip çekilmediğini kontrol ederek kız arkadaşına yanaşmak istese de tedirgin davrandı. Mekanın önünden ayrılan Thor'a, "Dilan Çiçek Deniz'i çok çabuk unuttunuz" sorusu sorulunca, "Sizi anlamadım '' diyerek öfkelendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER