Thodex'in Sahibi Faruk Fatih Özer'in Sevgilisi Bakın Kim Çıktı?

Türkiye Faruk Fatih Özer'in ismini uzun yıllar konuşacak çünkü onun yaptığı yolsuzluk ve vurgunu şimdiye kadar henüz yapabilen olmadı. Özer'in Türkiye'deyken sosyal medya fenomeni Eslem'le aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Thodex'in Sahibi Faruk Fatih Özer'in Sevgilisi Bakın Kim Çıktı?

Kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in internet sistemlerini kapatması ve yaklaşık 2 milyar dolarlık kripto para ile yurt dışına çıkmasının ardından Türkiye ayağa kalktı.

Faruk Fatih Özer

391 bin kişinin işlem yaptığı Thodex'te yaşananların "cumhuriyet tarihinin en büyük dolandırıcılığı" olduğu belirtiliyor. Arnavutluk'a kaçtığı öne sürülen Faruk Fatih Özer hakkında 'nitelikli dolandırıcılık'tan suç duyurusunda bulunulurken, savcılık soruşturma başlattı.

ESLEM'LE AŞK YAŞADI KISKANÇLIK YÜZÜNDEN AYRILDI

Erol Köse'nin özel haberine göre, Türkiye'yi kripto para piyasasında yaptığı vurgunla soyan Faruk Fatih Özer'in sosyal medya fenomeni Eslem ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

eslem

Gerçek ismi Eslem Sena Nur olan fenomen Eslem'le geçtiğimiz yıl aşk yaşayan Özer'in aşırı kıskançlık nedeniyle sevgilisini bunalttığını öğrenildi.

 Faruk Fatih Özer

Erol Köse'ye açıklama yapan Eslem, "Çok zeki çocuktu ve ailece zenginlerdi ancak çok kıskançtı. O yüzden ayrıldık" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2021, 10:56

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıfkı  topuz
Rıfkı topuz - 3 hafta Önce

Çok kiskancti derken.her halde memelerini orani burani millete gösterme demiştir. ..haklı olabilir..