Taylor Swift’ten bebek açıklaması

Taylor Swift, Miss Americana adlı belgeselinde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Dünyaca ünlü şarkıcı, bir yanının bebek sahibi olmak için kesinlikle hazır hissetmediğini söyledi.

Taylor Swift’ten bebek açıklaması

Dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift, Netflix’te izleyici karşısına çıkan “Taylor Swift: Miss Americana” isimli belgeselinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

2017 yılından bu yana Joe Alwyn ile birlikte olan 30 yaşındaki şarkıcı, bebek sahibi olmakla ilgili yaptığı açıklamada, “Bir yanım sanki 57 yaşındayım gibi hissettiriyor. Ama bir yanım da kesinlikle bebek sahibi olmak için hazır değil” diye konuştu.

 “AİLE OLMAK BENİM İÇİN ZOR…”

Aile olmak hakkında samimi açıklamalar yapan Taylor Swift, bunun kendisi için zor olduğunu ifade etti. Bunun sebebi olarak ise, “Böyle bir lüksüm yok. Çünkü sanki hayatımın gelecek iki yılı planlanmış gibi” dedi.

Taylor Swift’in yeni belgeseli ismini Lover albümündeki Miss Americana & the Heartbreak Prince şarkısından alıyor. Belgeselde, şarkıcının bir senelik medya orucunun perde arkası ve bu süreçte yaşadığı değişim gösteriliyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 12:21

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE