Tatmin İtirafıyla Gündem Olmuştu! İrem Derici Bu Kez Babasını İfşa Etti...

Kendisini tatmin ederken annesine yakalandığını açıklayarak gündem olan İrem Derici’den bomba bir paylaşım daha geldi. Babasından uyarı aldığı iddia edilen şarkıcı, öyle bir cevap verdi ki adeta ağızları açık bıraktı.

Tatmin İtirafıyla Gündem Olmuştu! İrem Derici Bu Kez Babasını İfşa Etti...

Şimdilerde Exxen'de yayın yapmaya başlayan Hasan Can Kaya'nın konuğu olan İrem Derici, itiraflarıyla geçtiğimiz haftaya damga vurdu. Mastürbasyon yaparken annesine yakalandığını anlatan şarkıcıya babasından ikaz geldiği iddia edildi.

Hulusi Derici’nin “Böyle konularla değil müziğinle gündeme gel. Bunlar Türk aile yapısına ters” diyerek kızını uyardığı ileri sürüldü. Bu haberlerden sonra İrem Derici'den bomba bir açıklama daha geldi.

‘GÖRSELLERİYLE ANLATAYIM…’

Babasının eski bir reklamını paylaşan Derici, “Babamın benim kulağımı çektiğiyle alakalı haberlerin ne denli absürt olduğunu, kendisinin yıllar önce yaptığı ve inanılmaz ses getiren bir kampanyanın görselleriyle anlatayım” yazdı.

Tatmin İtirafıyla Gündem Olmuştu! İrem Derici Bu Kez Babası Hakkında Konuştu…

İrem Derici'nin bu paylaşımı sosyal medyada beğeni aldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 16:38

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE