Tarkan'ın yeni şarkısı Geççek'e Demet Akalın'dan olumsuz yorum!

Tarkan'ın merakla beklenen yeni şarkısı "Geççek" yayınlandı. Megastar'ın yeni şarkısı yayınlandığı andan itibaren gündem oldu. Demet Akalın yaptığı yorumlarla adını şarkıyı beğenmeyenler listesine yazdırdı.

Tarkan'ın yeni şarkısı Geççek'e Demet Akalın'dan olumsuz yorum!

Megastar Tarkan'ın 'Geççek' adlı şarkısının klibi saat 21.00'de Youtube'ta yayınlandı. Şarkıda "Gitçek gitçek geldiği gibi gitçek. Her şeyin sonu var, bu çile de bitçek. Oh oh zilleri takıp oynıycaz o zaman. O çiçekten günler çok yakın inan" sözleri yer alıyor.

Son albümünü 2017 yılında yayınlayan Tarkan, yeni şarkısı Geççek’in 17 Şubat’ta hayranlarıyla buluşacağını açıklamıştı. “Geççek” adlı şarkının klibi saat 21.00’de Youtube’ta yayınlandı.

Tarkan'ın klibinde pandemi döneminden gençlerin sorunlarına kadar birçok konuya yer verdiği görüldü.

‘Megastar’ın yeni şarkısı ‘Geççek’in klibinden ilk görüntüleri paylaşan sanatçının şarkısının sözleri öncesinde de sosyal medyada gündem oldu. Twitter gündeminde ilk sırada yer alan şarkının klibi, kısa sürede çok sayıda izlenme aldı.

DEMET AKALIN'DAN OLUMSUZ YORUM

Yayınlandığı andan itibaren gündem olan Tarkan’ın yeni şarkısını Demet Akalın beğenmedi. Demet Akalın, Twitter’dan attığı mesajlarda “Birisi üzerimize inci tanem atsın” ve “ohh ohhh zil takıp ne ya” yorumlarında bulundu.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2022, 22:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER