Tarkan'ın Yaşananlar Karşısında Sabrı Taştı: Bir Durun Artık Yeter!

Rize’nin İkizdere ilçesindeki İskencedere Vadisi’nde açılmak istenen taş ocağı alanında köylülerin doğa nöbeti desteği sürüyor. Bölgede yaşananlara Tarkan da tepki gösterdi.

Tarkan'ın Yaşananlar Karşısında Sabrı Taştı: Bir Durun Artık Yeter!

Cengiz İnşaat’ın Rize İkizdere’de bulunan İşkencedere Vadisi’nde yapmak istediği taş ocağı çalışmalarına karşı köylülerin direnişi sürüyor. 

"Bİ DURUN ARTIK YETER!"

Popstar Tarkan, Rize'nin İkizdere ilçesi Cevizlik köyünde taş ocağı projesine tepki göstererek, "Her gün memleketimizin doğasını, toprağını para ve güç uğruna feda edenler; çocuklarımıza, yarınlarımıza miras bırakacağımız güzel memleketimize bu katliamları reva görenler, bi durun artık! Yeter!" dedi. Tarkan ocağa karşı eylem yapan vatandaşlara destek mesajı yolladı. 

Tarkan vatandaşlara destek vererek sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: 

TARKAN İŞKENCEDERE RİZE

"Canım memleketim Rize, canım İkizdere, canım hemşehrilerim! Acılı feryadınızı duyuyorum. İçim yanıyor benim de. Doğanızı, yurdunuzu korumak istemekteki haklı isyanınızı derinden hissediyorum ve bu mücadelenizde tüm kalbimle yanınızdayım.

Her gün memleketimizin doğasını, toprağını para ve güç uğruna feda edenler; çocuklarımıza, yarınlarımıza miras bırakacağımız güzel memleketimize bu katliamları reva görenler, bi durun artık! Yeter!  #İkizdere #İkizdereSahipsizDeğildir #İkizdereDireniyor #İkizdereTaşOcağıOlmasın"

tarkan ikizdere

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 19:43

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE