Tarkan'ın ölüm korkusu sevgisine ağır bastı! Kendisine gelen teklifi reddetti

Megastar Tarkan, pandemi bitene kadar sahnelere adım atmamaya kararlı! Ünlü şarkıcı son olarak kendisine gelen milyonluk konser teklifini pandemi nedeniyle kabul etmedi.

Tarkan'ın ölüm korkusu sevgisine ağır bastı! Kendisine gelen teklifi reddetti

Popstar Tarkan Koronavirüs başladığından bu yana Almanya’daki çiftliğinde inzivaya çekildi

Ünlü şarkıcı ailesine ve kendisine hastalık bulaşır endişesiyle tüm dünayayla iletişimi kesti.

EKONOMİK OLARAK DARALSA DA TAVİZ VERMİYOR

Türkiye’ye gelmek bir yana, evinden neredeyse burnunu bile çıkartmayan Tarkan ekonomik olarak da zor günler geçiriyor ancak bu bile Megastar’a gelen olağanüstü teklifleri kabul etmesine yetmiyor.

tarkan

Her fırsatta sahneleri çok özlediğini söyleyen Tarkan’a son olarak Özbekistan’da düzenlenecek özel bir gecede sahneye çıkması için 1 milyon 250 bin TL teklif edildi.

Hürriyet'in haberine göre; Megastar, pandemi sebebiyle bu teklifi reddetti. Coronavirüs belası bitene dek Almanya’da kalacağını ve ailesiyle ilgileneceğini söyleyen Tarkan, hayat normale dönmeden herhangi bir anlaşmaya imza atmayacağının altını çizdi.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE