Tarkan'da aşı olanların arasına katıldı!

MegaStar Tarkan uzun zamandır yangın bölgesine yaptığı destekler ile gündemdeydi. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından aşı olduğunu duyurdu.

Tarkan'da aşı olanların arasına katıldı!

Ünlülerden peş peşe aşı haberleri gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısı olduğunu duyuran Ezgi Mola ve Bergüzar Korel'in ardından Ünlü şarkıcı Tarkan'dan da aşı haberi geldi.

 

"LÜTFEN AŞI OLUN" DEMİŞTİ!

"İyi ki iki aşımı da yaptırmışım" diyen oyuncu Ezgi Mola, "Ne yazık ki yoğun bakımda ünitesine bulunan hastalarının yüzde 90'ının aşısı yok. Lütfen siz de aşınızı yaptırın" sözleriyle aşı olma çağırısında bulundu.

Tarkan'da aşı olanların arasına katıldı!

AŞI ÇAĞRISINA BERGÜZAR KOREL'DE KATILMIŞTI!

İki çocuk annesi Bergüzar Korel, yeniden anne olmak için gün sayıyor. Kız bebek bekleyen ve adını Leyla koymaya hazırlanan Korel, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile dikkati çekti. Han ve Ali adında iki oğlu olan Korel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada aşılamaya ilgili bir öneride bulundu.

Tarkan'da aşı olanların arasına katıldı!

TARKAN'DA AŞI YOLUNU SEÇTİ!

Megastar Tarkan'da aşı olan ünlülerin arasına katıldı. Fotoğrafını 'Geç oldu temiz oldu' açıklamasıyla paylaşan ünlü şarkıcı gönderisine şu notu da düşmeyi ihmal etmedi;

Ne yalan söyliyeyim, benim de bir çok insan gibi bu aşıyla ilgili soru işaretlerim, kuşkularım vardı, kafam karışıktı. Ama görüyorum ki her gün binlerce insanın hayatını kurtarıyor. Aşıyı olmamak için direnmenin manası yok.
Bu salgın hastalıkla baş etmenin, sağlıklı kalmanın aşıdan başka yolu da yok. Geçmişteki pandemilerde de bu böyleydi şimdi de böyle.
Aşılarımızı olalım, umutla yarınlara bakalım

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE