Tarkan bombayı patlattı: Yeni projeler, yeni sürprizler

Koronavirüs sebebiyle sahnelere ara veren Tarkan'dan yeni şarkı mı geliyor? Tarkan konserlerine başladı mı, yeni albümü ne zaman çıkaracak?

Tarkan bombayı patlattı: Yeni projeler, yeni sürprizler


Koronavirüs salgının başlamasının ardından tüm yeni projelerini ve konserlerini erteleyen Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile birlikte uzun süredir Almanya'da sakin bir hayat sürdürüyordu. Yaklaşık iki yıldır Türkiye'ye gelmeyen Tarkan, gözlerden uzaktaydı. 

tarkanın kızı liya

"DÜZLÜĞE ÇIKTIĞIMIZDA KAVUŞURUZ"


Geçtiğimiz haftalarda açıklama yapan Tarkan bir süre daha sahneye çıkmayacağını duyurmuştu. Megastar, "Sahneden, sizlerden bu kadar ayrı kalmamıştım hiç. Galiba o yüzden de eksik, yarım her şey. Sevginiz, ilginiz, o alkış ve tezahürat sesleriniz, özetle ruhumun ilacı olan o güzel enerjiniz olmadan ben ben gibi değilim. Şu virüsü kontrol altına aldığımızda (ki o da aşılarımızı oldukça olacak), düzlüğe çıktığımızda kavuşuruz. Sabredin inci tanelerim" ifadelerini kullanmıştı.

"YARINDAN İTİBAREN HUMMALI ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR"


Ancak hayranlarının ısrarlarına daha fazla dayanamayan Tarkan, sürpriz bir karar aldı. Megastar Instagram'dan yaptığı paylaşımda yeni projelerinin müjdesini verdi.

Tarkan, yaptığı paylaşımda; "Yarından itibaren hummalı çalışmalar başlıyor. Yeni projeler, sürprizler çok yakın. Heyecanlıyım. O yüzden kaçtı bende uyku muyku. Ha bu saçlara da yarın veda edeceğim artık. Bir daha da uzatacağımı sanmam. O yüzden son bir bakış atayım dedim" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 09:22
YORUM EKLE