Tarık Mengüç’ten Sert Gönderme: 'Götürdüklerine Saysın' (Video Haber)

Nişantaşı’nın hareketli caddelerinde ünlü şarkıcı Tarık Mengüç çıktı karşımıza. Eşini beklediğini öğrendiğimiz Mengüç, magazinburada.net mikrofonuna çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Tarık Mengüç’ü, eşinin kuaförden çıkmasını beklerken yakaladık. Ünlü şarkıcıya çalışmalarını sorduğumuzda, önümüzdeki günlerde sevenlerinin beğenisine sunulacak olan yeni şarkısı için, “muhteşem bir şarkı, güzel bir şarkı, enerjisi çok yüksek olan bir şarkı” ifadelerini kullandı.

“AŞKLARINDAN BANA FIRSAT KALMADI”

Şarkıcı Tarık Mengüç, 'Küresel Isınma' şarkısında kendisine destek sözünde durmadığından dolayı komedyen Cem Yılmaz'a sitem etmiş ve , "Aşklarından bize sıra gelmedi" demişti. “Cem Yılmaz bu sefer destek olacak mı?” diye sorduğumuzda Mengüç,  kahkahalarla gülerek yine benzer bir cevap verdi ve “Aşklarından bana fırsat kalmadı” dedi.

YENİ ŞARKISINI DÜŞMANLARINA ARMAĞAN ETTİ

Tarık Mengüç şarkısından bahsederken “Şarkımızın ismi Yılan; bütün düşmanlara gitsin.” dedi.  Sözlerine “Bu piyasada ne kadar saf kalmışım, ne kadar temiz kalmışım.” diye devam ederek meslektaşlarına gönderme yaptı.

“GÖTÜRDÜĞÜNÜZE SAYIN!”

Pandemi sürecinde geçinmekte zorlandığını söyleyen Demet Akalın’a Mengüç’ten çok ağır cevaplar geldi. Bu duruma oldukça sinirlenen ünlü şarkıcı düşüncelerini  “Korona günlerinde bir baktım herkes aç. Konserde açım diyorlar. E götürdüğünüze sayın. Trilyonları götürdünüz, onlara sayın. Ben 20 liraya işe gidiyorum, sen gidiyorsun 500 liraya. Sen açsan ben o zaman öleyim” sözleriyle açıkladı.

“HİÇBİR YERDE YOKUZ”

Konserlerde sürekli aynı isimlerin yer almasından şikayetçi olan Tarık Mengüç “Onlar sanatçı, biz öldürelim kendimizi” diyerek kızgınlığını dile getirdi. Sözlerine “Hiçbir yerde yokuz, ama varız. Tarık Mengüç altın harflerle damgasını vurmuş” şeklinde devam eden şarkıcı sevenlerinin  “Neden konserlerde yoksun?” diye sorduğunu söyledi.

BÜTÜN ŞARKICILARA MEYDAN OKUDU

“Neden biz bir yerlerde değiliz?” diyerek üzüntüsünü de dile getiren Tarık Mengüç pek çok şarkıcıyı kızdıracak şeyler söyledi. Sürekli konserlerde yer alan şarkıcılara “Benim yanıma koysunlar; canlı okusunlar. O okuyacak, ben okuyacağım; o okuyacak, ben okuyacağım… Bakalım hangisi fire veriyor? Hadi hodri meydan” diyerek adeta meslektaşlarına meydan okudu.

TARIK MENGÜÇ’E SURVİVOR İZNİ YOK

Sohbetimize devam ederken Tarık Mengüç’ün eşi Funda Mengüç kuaförden çıktı. Bizleri karşısında görünce çok şaşıran Funda Mengüç, ilk önce yanımıza gelmek istemese de eşinin ısrarlarıyla gelmeyi kabul etti.  Konuşmalara çok dahil olmak istemeyen Funda Hanım, geçmiş dönemlerde Survivor yarışmasına katılmış olan eşinin, “Yine katılırım” demesine tepki verdi ve “benden izin yok” dedi.

“BİR FİSKE VURMADIM”

Son dönemlerde çığ gibi büyüyen kadına şiddet olaylarını sorduğumuz Tarık Mengüç, “ 22 senelik evliyiz, bir fiske vurmadım. Kızıma da vurmadım. Ben sinirlenince evden çıkıyorum. Gidip kayınvalidemde kalıyorum; eşimi şikayet ediyorum. Bir gün sonra buluşturuyorlar bizi; barışıyoruz” Şeklinde gülümseten ifadeler kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 14:20

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE