Tarık Mengüç’ten Cem Yılmaz’a Serenay Sarıkaya Tepkisi

Tarık Mengüç’ten Cem Yılmaz’a sitem geldi. ‘Küresel Isınma’ adlı şarkısı için komedyenin kendisine destek sözü verdiğini ifade eden şarkıcı, “Aşklarından bize sıra gelmedi” dedi.

Tarık Mengüç’ten Cem Yılmaz’a Serenay Sarıkaya Tepkisi

Şarkıcı Tarık Mengüç’ten Cem Yılmaz’a destek sitemi geldi. ‘Küresel Isınma’ adlı şarkısını Cem Yılmaz’ın isteği üzerine yıllar sonra tekrardan seslendirdiğini belirten şarkıcı, “‘Bir bildiği vardır’ diyerek, yıllar önce seslendiğim şarkıyı yeniden okudum. Cem, ‘Bu şarkıyı yeniden yap, her türlü desteği vereceğim’ diye bana söz vermişti. Yeniden yaptım ama Cem Yılmaz'dan hiçbir destek görmedim” diye konuştu.

“Aşklarından bize sıra gelmedi” ifadelerini kullanan Tarık Mengüç, “Özel hayatında yaşanan sıkıntıları nedeniyle bize zaman kalmadı sanırım” diye de ekledi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE