Tarih Belli Oldu! Cem Yılmaz Erşan Kuneri’ye Dair Detayları İlk Kez Açıkladı

Cem Yılmaz, önceki gün Levent’teki ofisinde görüntülendi. Erşan Kuneri için yavaş yavaş hazırlıklara başlayan ünlü komedyen, projede yer alacak olan Çağlar Çorumlu, Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Nilperi Şahinkaya’yı uğurladıktan sonra gazetecilerin sürprizini görmezden gelmedi ve kısa bir röportaj gerçekleştirdi.

Cem Yılmaz, önceki gün Levent’teki ofisinde Çağlar Çorumlu, Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Nilperi Şahinkaya’yı ağırladı. Erşan Kuneri dizisi için oyuncularla bir araya gelen Yılmaz, gazetecilerin sürprizini görmezden gelmedi ve kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

“Bugün oyuncu arkadaşlarımla okuma provası yaptık” diyen Cem Yılmaz, “Setler zaten çok karışık. Herkes dikkatli çalışmaya çalışıyor ama neticede pandemiden dolayı herkes normalinden daha dikkatli davranmak zorunda. Arkadaşlarımızdan bazılarının devam eden setleri olduğu için bizim takvimimiz 15 Haziran’da başlıyor. Eylül’e kadar da çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz Erşan Kuneri’ye Dair Detayları İlk Kez Açıkladı! Tarih Belli Oldu…

“Biz aslında 2022’ye hazırlanıyoruz” şekliden konuşan komedyen, sözlerine şöyle devam etti: “Erşan Kuneri aşağı yukarı 320 dakika, baya teferruatlı” dedi.

Cem Yılmaz Erşan Kuneri’ye Dair Detayları İlk Kez Açıkladı! Tarih Belli Oldu…

Dizinin kadrosunu da açıklayan Yılmaz, “Ben, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Çağlar Çorumlu, Bülent Şakrak ve Nilperi Şahinkaya” dedi ve ekledi: “Çok yetenekli insanlar hepsi. Güzel bir şey çıkacağına eminim diyebilirim.”

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2021, 11:05

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE