Tanju Çolak ve Aysun Çolak boşanıyor mu? Çiftin arasına “Hülya” mı girdi?

Hülya Avşar'ın bir dönem aşk yaşadığı Tanju Çolak hakkında söylediği "Tanju’yu rehberimden silmedim..." sözlerinin yankıları devam ediyor. Tanju Çolak'ın yaptığı açıklamaların ardından Aysun Çolak eşini sosyal medya üzerinden takipten çıkardı. Çiftin, evlilikleri sona mı eriyor?

Tanju Çolak ve Aysun Çolak boşanıyor mu? Çiftin arasına “Hülya” mı girdi?

Geçtiğimiz günlerde bir programına konuk olan şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, 1988-1991 yılları arasında aşk yaşadığı futbolcu Tanju Çolak ile ilgili itiraflarda bulunmuştu.


"TANJU'YU SİLMEDİM"

Avşar kızı, eski aşkı Çolak için; "Telefonumdan Tanju'yu silmedim. Ne olursa olsun dünya çapında bir ödül olan 'Altın Ayakkabı' aldı" ifadelerini kullanmıştı.

"HOŞUMA GİTMEDİ DESEM YALAN SÖYLEMİŞ OLURUM"

Hülya Avşar'ın bu sözlerinin ardından eski futbolcu da "Hoşuma gitmedi desem yalan söylemiş olurum. Kendisine saygı duyuyorum ve teşekkür ediyorum. Yaşanmışlıklar var ve herkesin saygı duyması lazım" şeklinde yorum yapmıştı.

"HATA OLARAK GÖRMEDİM HÜLYA'YI"

Bir televizyon programına katılan Tanju Çolak, büyük aşkı için, "Yaşanmış şeyler, yaşandı ve bitti. Benim numaramın Hülya'da olduğunu düşünmüyorum. Bir yaşanmışlık var, bunu inkar etme şansım yok."


‘’Benim bir ailem var. Hülya'ya aşık olduğumu inkar etmiyorum. 33 yıl önce yaşanmışlıkları konuşuyorsunuz, doğru altına imza atıyorum. Ben yoruldum. Ben hata olarak görmedim Hülya'yı" demişti.

"AYSUN'DAN ÖZÜR DİLEMİŞ"

"Hayat devam ediyor. Oğlum var, kızım var, gelinim var" diyen Tanju Çolak, "Hülya "Ben Aysun'dan özür diledim" dedi... Hanıma sordum "Evet" dedi. Yaşanmışlıkları söylemem lazım. İnkar edemem evliyken ben Hülya'ya aşık oldum, Hülya da bana aşık oldu. Üç yıl birliktelik yaşadı" demişti. 

EŞİNİ TAKİPTEN ÇIKARDI!

Tüm bu olayların hemen ardından Aysun Çolak, eşi Tanju Çolak'ı İnstagram hesabı üzerinden takipten çıkardı. Çolak çiftinin arasına kara kedi girdiği düşünülerek, ''evlilikleri sona mı eriyor'' soruları sorulmaya başladı... 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2021, 08:12

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE