Tangasını Göstermek İsteyen Kim Kardashian'a Olay Tepki!

Azerbaycan ile Ermenistan arasında yaşanan çatışmalar sonrası yaptığı yorumlarla tepki çeken Kim Kardashian’ın son paylaşımına Türk takipçileri tepki gösterdi.

Tangasını Göstermek İsteyen Kim Kardashian'a Olay Tepki!

Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki Dağlık Karabağ bölgesinde yaşanan çatışmalardan sonra yaptığı açıklamalarla gündeme oturan ve Türkiye’yi suçlayan Kim Kardashian yaptığı son paylaşımla yine gündem oldu.
Ateşkes kurallarını ihlal eden ve son olarak Gence ile Mingeçevir kentlerindeki sivilleri hedef alarak çok sayıda sivilin hayatını kaybetmesine neden olan Ermenistan’a tepkiler çığ gibi büyürken, her fırsatta Ermenistan’a olan desteğini dile getiren Kim Kardashian da bu tepkilerden nasibini aldı.
Yeni yaşını kutlamak için gün sayan Kim Kardashian, yaptığı paylaşımda tangasını göstermek için poz verirken, Kim’in bu pozlarına Türk takipçilerinden tepki yağdı.

39 yaşındaki Kardashian, derin sırt dekolteli kıyafetiyle dikkat çekerken, kırmızı tangasını da göstermeye çalıştı. Ancak ünlü yıldız hiç beklemediği tepkilerle karşılaştı. Kardashian’ın ne dekoltesi ne de tangası dikkat çekti. Türk kullanıcılar hem Ermenistan’ı hem de Kardashian’ı hedef alan sözlerle ünlü yıldızın fotoğrafını yorum yağmuruna tuttu.

Tangasını Göstermek İsteyen Kim Kardashian Hiç Beklemediği Tepkiyle Karşılaştı!

#KardashianChildKiller ve #ChildKillerArmenia yorumlarını yapan Türk kullanıcıları hem Kardashian’a hem de Ermenistan’a çocuk katili imasında bulundu. Daha önce yaptığı açıklamalarda Türkiye'yi suçlayan Kardashian, son olarak Ermenistan Fonu'na yaptığı 1 milyon dolarlık bağışla gündem olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER