Taner Ölmez'den "Mucize Doktor" dizisine duygulandıran veda!

Otizm sendromlu Doktor Ali Vefa'nın hayatını anlatan Fox TV'nin efsane dizisi Mucize Doktor dün akşam 64. bölümüyle ekrana veda etti. Dizinin başrol oyuncusu Taner Ölmez, dizinin final yapması ile birlikte sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile herkesi hüzünlendirdi.

Taner Ölmez'den "Mucize Doktor" dizisine duygulandıran veda!

Başrollerini Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Serkan Keskin, Hazal Türesan, Murat Aygen, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran, Merve Bulut'un paylaştığı Mucize Doktor dizisi, dün akşam final bölümüyle son kez ekrana geldi. The Good Doctor uyarlaması olarak Türkiye'de çevrilen dizi, çok sayıda ülkenin televizyon kanallarında da yayınlamıştı.

DİZİNİN ALİ VEFA'SINDAN DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM!

Dizide Doktor Ali Vefa'yı canlandıran ve başarılı oyunculuk performansıyla alkış toplayan Taner Ölmez, sosyal medya hesabından final bölümü öncesi duygusal bir veda paylaşımı yaptı. 

Taner Ölmez Mucize Doktor Final

 "Kelimelerle ifade edemeyeceğimiz bir deneyim yaşadık Ali. Seni çok sevdim çocuk. Sen de sevdin, sevildin, büyüdün. Ve artık kanatlanıp uçma vakti geldi. Yapımda emeği geçen herkesi ve bizi büyük bir tutkuyla takip eden sizlere sonsuz teşekkürler"

 ONUR TUNA'YA ÖZEL VEDA

Taner Ölmez, dizideki rol arkadaşı Onur Tuna ile çektirdiği fotoğrafları da paylaştı. Ölmez'in paylaşımına yorum yapan Onur Tuna ise "Gardaş" yazarak kalp emojisi koydu.

Taner Ölmez Onur Tuna'ya özel veda

Mucize Doktor Final

Mucize Doktor Final

Mucize Doktor Final

Mucize Doktor Final

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2021, 11:03

Selçuk Uzun

YORUM EKLE