Tamer Karadağlı'nın 30 yaş küçük sevgilisi!

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı'nın kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Iraz Yıldız sosyal medyada paylaştığı pozlara ve yıllar önce bir Youtube kanalında verdiği röportaja eleştiri yağdı.

Tamer Karadağlı'nın 30 yaş küçük sevgilisi!

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, son olarak katıldığı ödül töreninde oyuncu Nihal Yalçın ile yaşadığı olay sonrası sosyal medyada gündem olmuştu. Tamer Karadağlı skandalların yaşandığı törene kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Iraz Yıldız ile katılmıştı. Çocuklar Duymasın'ın Haluk'u olarak uzun yıllar ekranlarda boy gösteren 54 yaşındaki Tamer Karadağlı şimdilerde genç sevgilisi ile dikkatleri çekiyor.

TAMER KARADAĞLI SEVGİLİSİ

Tamer Karadağlı'nın piyanist olan sevgilisi Iraz Yıldız güzelliğiyle sosyal medyanın ilgi odağı oldu. Instagram'da oldukça aktif olan Iraz Yıldız verdiği cesur pozlarla takipçilerini mest etti.

IRAZ YILDIZ KİM

''BENİM YAŞIMDA ÇALAN YOK!''

Tamer Karadağlı (54) ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Iraz Yıldız’ın (24), henüz oyuncu Karadağlı ile tanışmadan önce Youtube’da bir kanala verdiği röportajı dikkat çekti. Kullandığı jest ve mimiklerinin yanı sıra kullandığı ifadelerle eleştirilerin odağı haline gelen Yıldız, “Çaykovski çok zor bir konçertodur. Benim yaşımda Türkiye'de çalan yok o konçertoyu.” sözleriyle tepki çekti. Birçok kişi Iraz Yıldız’ın bu kendinin beğenmiş tutumunun bir sanatçıya yakışmadığını ifade etti.

IRAZ  YILDIZ PİYANO

 ''O KADAR SAKİL DURUYOR Kİ...''

Iraz Yıldız'a, ''Sizce bu hanım kızımızda bir kendini beğenmişlik yok mu?'' ve ''Üslup ve kendini ifade etme konusunda daha çok pişmesi gerektiğini düşünüyorum. Cümleleri o kadar sakil duruyor ki...'' gibi birçok olumsuz birçok yorum gelmişti.

Konservatuvar mezunu olduğunu belirten bir kullanıcı ise, ''Röportajı konservatuvar grubuna attım. Bir miktar dalga geçtik. Piyano bölümünden mezun olabilmeniz için zaten o seviyede bir eser çalabiliyor olmanız gerekiyor'' yorumunu yapmıştı.

oyuncu-tamer-karadagli-genc-sevgilisi-iraz-

''24, KÜÇÜK BİR YAŞ DEĞİL''

Tamer Karadağlı, sevgilisi Iraz Yıldız'ın kendisinden 30 yaş küçük olması konusunda aldığı eleştirilere ''Ben nasıl ki insanların özel hayatıyla ilgili yorum yapmıyorsam, başkalarının da benim özel hayatımla ilgili yorum yapma hakkı yok. 24 yaşında biriyle beraber olmanın tartışılacak bir yanı yok. Sonuçta 24, küçük bir yaş da değil. O yaşta insanlar büyük şirketlerde yöneticilik yapıyor. Bunun sorgulanacak bir şeyi yok, kimseyi de ilgilendirmez.'' yanıtını vermişti.

ÇOCUKLAR DUYMASIN

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2021, 00:38

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE