Tamer Karadağlı ilk göz ağrısının ismini ilk kez verdi! 'Evli gibiydik' dedi

Tamer Karadağlı, Çocuklar Duymasın dizisinde Taş Fırın Haluk karakterini canlandırarak Türkiye'de geniş kitlelerce tanındı ama onu ilk aslında Ferhunde Hanımlar dizisinde izledik. Karadağlı o dönemle ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

Tamer Karadağlı ilk göz ağrısının ismini ilk kez verdi! 'Evli gibiydik' dedi

FOX ekranlarında yayınlanan 'Savaşçı' dizisinde boy gösteren Tamer Karadağlı, yıllar önce TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ferhunde Hanımlar dizisiyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Sosyal medya hesabından 'Ferhunde Hanımlar' dizisinde bir sahneyi paylaşan oyuncu, eski günleri özlediğini dile getirdi.

Eşi Arzu Balkan'dan boşandıktan sonra ilk ciddi ilişkisini kendisinden 30 yaş küçük piyanist Iraz Yıldız'la yaşayan Tamer Karadağlı, hayatındaki 'ilk göz ağrısını' açıkladı.

"CANIM İPEK ÇEKEN'İ UNUTMAMAK GEREK"

Usta oyuncu Tamer Karadağlı, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla eski günleri yad etti. İlk kez 'Ferhunde Hanımlar' dizisiyle kamera karşısına geçen Karadağlı, geçmişe olan özlemini dile getirdi.

Usta oyuncu, dizide eşini canlandıran İpek Çeken ile bir sahnesini sosyal medya hesabından paylaştı. Karadağlı, gönderisine; "Aradan 25 yıl geçmiş. Ama seyrederken dün gibi geliyor bana. Canım İpek Çeken'le o kadar güzel sahneler çektik ki insanlar bizi gerçekten evli zannediyordu. Hülya Gülşen’i de unutmamak gerek. Ferhunde Hanımlar benim ilk göz ağrım. Gönlümde hep farklı bir yerde olacak. Kim bilir, belki başka bir projede yine bir araya geliriz" notunu düştü.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE