Tamer Karadağlı ile gerilim yaiayan Nihal Yalçın'a genç sevgilisi Berker Güven'den tebrik

Tamer Karadağlı ile yaşadığı polemikle gündemde olan Nihal Yalçın’a bir destek de kendisinden 14 yaş küçük oyuncu sevgilisi Berker Güven'den geldi. 

Tamer Karadağlı ile gerilim yaiayan Nihal Yalçın'a genç sevgilisi Berker Güven'den tebrik

Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 58'inci Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın'la Tamer Karadağlı arasında yaşanan diyalog gündem olmuştu. Yalçın’ın konuşması sırasında Tamer Karadağlı’nın araya girip oyuncuya ödülünü uzatmasına Nihal Yalçın sert şekilde tepki göstermişti. 

Sosyal medyadanın gündemine outran bu anlarda ödüllü oyuncu Nihal Yaçın’a destek yağmıştı. 

TAMER KARADAĞLI "PİŞMANIM" DEMİŞTİ

Tamer Karadağlı ise suskunluğunu TV8’de yayınlanan '2. Sayfa' canlı yayınında kendini savunan Karadağlı, festivale katıldığına pişman olduğunu belirtirken şöyle konuşmuştu: 

Ben bu kadar ciddiye almadım olanları. Ben hiçbir şey söylemedim, linç yemeye başladım. Sonra ona sahip çıkmaya başladılar. Demek ki ona sahip çıkanlar başka insanlar. Oyunculuğuma laf edenleri ciddiye almıyorum. Orada konuşma uzadığı için sıkılmış olabilirim. Kendi meslektaşlarını aşağılaması benim hoşuma gitmedi. Organize bir şekilde linç girişimi var. Ben Nihal Yalçın'ı sadece oyuncu kimliğiyle değerlendiriyorum. Benim sevdiğim bir oyuncu.


Bütün bu yaşananların ardından gözler Nihal Yalçın’a kendisinden 14 yaş küçük oyuncu sevgilisi Berker Güven idi. Berker Güven sevgilisini yaptığı bir paylaşımla kutladı, üzeri kapalı şekilde arkandayım mesajı verdi.  İşte o paylaşım ... 


"MUTLULUKLARIN DAİM OLSUN"


Nihal Yalçın’ın fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Güven, “Saygıyla, sevgiyle, tüm desteğimle arkanda sadece durmayı bilerek seni iftihar ve hayranlıkla izliyor olacağım. Mutlulukların daim olsun sevgilim. Seninle gurur duyuyorum!” diye yazdı

berker güven .

YORUM EKLE